Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.




Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 62
Esmu to iegādājusies vairākas reizes, pie garšas ir ļoti grūti pierast, tā ir nedaudz asa. Tomēr esmu izjutusi balinošo efektu. Kas man ļoti nepatika, bija iepakojums, tas ir izgatavots no metāla un to ir diezgan grūti izspiest, it īpaši, ja tajā ir palicis maz.
Pastai ir jauks iepakojums, tekstūra un krāsa. Tā nedaudz kož mutē, tāpēc neiesaku to lietot, ja kādam ir problēmas ar mutes dobumu. Tā labi attīra, bet īsti nepadarīja zobus baltākus. Citādi viss ir kārtībā.
Diezgan laba pasta. Nav manāmu defektu, pēc lietošanas patīkama smarža mutē, pirkta divas reizes, ko nenožēloju. Vienīgais mīnuss ir tas, ka lietošanas beigās to var būt grūtāk izspiest.
Man pasta nešķiet īpaši karsta. Tā atgādina oriģinālo Listerine ūdeni, kad to šeit pirmo reizi pārdeva. Tā ir ļoti abrazīva – ko tādu nekur neesmu atradusi. Lai gan teikts, ka tā neatšķaida zobu emalju, man ir mazliet bail, un es pastu lietoju katru otro dienu. Tā balina – iespējams, pateicoties abrazivitātei. Pēc tās man nav jutīgi zobi (bet es pievēršu uzmanību birstes spiedienam).
Kas man visvairāk patīk Euthymol zobu pastā, ir tās biezā konsistence, nepieciešama tikai neliela pilīte. Tā lieliski puto, un pēc tīrīšanas zobi ir skaisti gludi, turklāt tā atstāj svaiguma sajūtu mutē. Arī mans draugs to lieto, un viņš ir tikpat sajūsmā par to kā es 😊 Vienīgais, pie kā jāpierod, ir tas, ka tīrīšanas sākumā tā nedaudz dedzina mutē. Bet pēc 1-2 minūtēm tas pārstāj, un tad viss ir kārtībā 😊 Man šķiet daudz labāk iegādāties tik augstas kvalitātes pastu KSisters, nekā tērēt naudu dārgām pastām parastos veikalos, kurām bieži vien nav nekādas papildu iedarbības. Mēs to pērkam regulāri, un dažreiz viņi pat dod paraugus, kas ir jauks bonuss.
Godīgi sakot, es to neiesaku cilvēkiem ar jutīgiem zobiem – nākamajā dienā es nevarēju dzert neko aukstu.
Jau kādu laiku lietoju Euthymol balinošo zobu pastu un kopumā esmu apmierināta. Tā ļoti labi attīra zobus un ir piemērota arī jutīgiem zobiem. Tā kā es arī valkāju zobu pastu, man īpaši svarīga ir maiga zobu pasta – un šī man tiešām der. Zobu pastai ir diezgan spēcīga smarža un intensīva garša. Sākumā tas mani nedaudz traucēja, bet laika gaitā pie tā pierod. Tagad man pat patīk svaiguma sajūta un pēcgarša pēc zobu tīrīšanas. Man šobrīd ir grūti spriest, vai tai tiešām ir balinošs efekts, jo nevaru īsti novērtēt, cik spēcīgs ir balinošais efekts, pateicoties zobu pastu pastu tvertnēm. Tomēr kas man tik ļoti nepatīk, ir iepakojums. Tūbiņa ir izgatavota no metāla un ir ļoti stingra, tāpēc zobu pastu ir diezgan grūti izspiest. Kopumā laba zobu pasta, īpaši jutīgiem zobiem.
Šī ir otrā reize, kad iegādājos šo zobu pastu, un esmu patiešām patīkami pārsteigta, cik ātri tā balina manus zobus. Rezultāti ir redzami jau pēc neilga laika. Esmu ļoti apmierināta un ar prieku to iesaku.
Euthymol ir kļuvusi par manu iecienītāko zobu pastu. Es vienmēr esmu meklējusi dabīgas, fluorīdu nesaturošas zobu pastas. Un šī ir kas vairāk nekā tikai tas; tai ir nepārprotama, spēcīga, bet patīkama garša, tai ir ļoti labas sastāvdaļas, un tūbiņas materiāls atšķiras no klasiskās plastmasas. Esmu ļoti apmierināta. Paldies ksisters par piegādi. P.S. mīlīgs iepakojums ☺️
Pēc zobu tīrīšanas ar šo zobu pastu tiešām jūtat, ka tie ir baltāki, taču, ja jums ir jutīgi zobi, es droši vien neieteiktu to lietot ikdienā, jo man šķiet, ka tā padara zobus jutīgākus.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.