Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.


Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 28
Melnā gliemeža līnija ir lieliska. Man ir ļoti jutīga āda, tāpēc baidījos no nevēlamas reakcijas, bet par lielu pārsteigumu pēc produktu lietošanas mana āda ir ļoti maiga un svaiga. Varu to tikai ieteikt.
Šis krēms nav domāts man. Kombinētai ādai ar noslieci uz akni. Pat kā nakts krēms tas man bija par biezu, es to varēju just uz ādas, tas bija smags, un diemžēl man nepatika arī smarža. Vienīgais pluss - mana āda no rīta pēc tā lietošanas izskatījās jauki.
Es varētu salīdzināt aromātu ar nomierinošu bērnu krēmu. Kad to uzklāju uz ādas, aromāts joprojām ir intensīvs, bet pēc tam tas patīkami izzūd. Tas ātri iesūcas, īpaši uz sejas, mana āda kļūst daudz maigāka, un manas rokas ilgstoši saglabā spīdumu. Es to ļoti iesaku sausai ādai.
Mana seja vienmēr ir taukaina un spīdīga, bet ar šo krēmu mana āda ir daudz labāka, mitrināta, tvirtāka, un spīdums ir pazudis. Es to lietoju jau divas nedēļas, un esmu jau sajūsmā. Citi krēmi tikai pastiprināja manas ādas spīdumu. Šis ir labākais krēms, ko esmu līdz šim lietojusi.
Krēms ir aromatizēts, tāpēc tas varētu sagādāt problēmas jutīgākai ādai, bet citādi tas ir lielisks. Man ir sausa āda, un šis krēms to labi mitrina. Tajā pašā laikā tas neatstāj taukainu plēvīti vai smagnēju sajūtu uz sejas. Tas ir arī lieliski piemērots lietošanai zem grima.
Es nopirku šo krēmu savam draugam, kuram ir ļoti sausa, jutīga āda. Rezultāti bija tūlītēji – krēmam ir brīnišķīga konsistence, tas ātri iesūcas un atstāj viņa ādu barotu. Regulāri lietojot, sarkanie plankumi uz viņa sejas, kurus dermatologs, šķiet, nevarēja novērst, ir pazuduši. Krēms ir ļoti ilgstošs – lietojot katru dienu, tas ir turējies sešus mēnešus, un man tas tikai tagad sāk beigties. Es to noteikti pirkšu vēlreiz.
Šis krēms ir mans glābiņš, ja runa ir par kairinātu ādu, vai tā būtu no saules, nepatīkamas alerģiskas reakcijas vai aknes. Es to nelietoju katru dienu, bet tikai tad, kad jūtu, ka mana āda nav labākajā stāvoklī. Tas nomierina, palīdz dzīt un mitrina.
Ļoti labs krēms, bet vairāk piemērots naktij, jo tam nepieciešams ilgāks laiks, lai iesūktos. Ļoti labi mitrina visas nakts garumā.
Šis ir arī viens no krēmiem, ko es īpaši dievinu un ko es katru reizi atpērku – mīlestība no pirmā acu uzmetiena, stikla ādai❤️
Krēms mani pārsteidza ar savu cenu, konsistenci un maigo, neuzbāzīgo smaržu 😊 tas brīnišķīgi mitrina manu ādu un neatstāj taukainu, nepatīkamu sajūtu 👌 Ar nepacietību gaidu, kad varēšu to lietot vēlreiz, citādi iepakojums man ir jau gandrīz astoņus mēnešus, un vēl ir daudz, ko izmantot 👌♥️♥️😍
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.