Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.






Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video




Atsauksmes – 2
Tas lieliski mitrina ādu. Neskatoties uz smalko smaržu, tas nekairina. Tas ir īpaši piemērots ziemā. Tā kā emulsija atrodas zem krēma un nav tik taukaina kā eļļa, man ir patīkamāka sajūta, ka es nekļūstu taukaina kā eļļotājs, bet mana seja joprojām ir pietiekami mitrināta.
Lieliska manta. Lai gan diezgan bieza, no pudeles to ir grūtāk izspiest, bet tā ļoti labi mitrina, uzreiz iesūcas, un liels iepakojums maksā dažus eiro 😉
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.