Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.








Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 16
Šis ir mans otrais iepakojums, ko lietoju. Lietoju to jau apmēram pusgadu, tas ir jāuzklāj katru dienu, lai redzētu rezultātus – un negaidiet rezultātus nedēļas laikā – tas tiešām tā nedarbojas. Pirmajos mēnešos manas apakšējās skropstas auga ārkārtīgi ātri. Agrāk man bija problēma ar plānām un ātri krītošām skropstām, un tagad pēc pusgada varu teikt, ka manas skropstas ir ataugušas stiprākas, tās ir kļuvušas biezākas, bet pats galvenais – tās vairs neizskatās tā, kā sākumā. Man nav problēmu ar jutīgumu, man nav sarkanu acu. Noteikti iesaku.
Pēc 3 mēnešu lietošanas katru dienu es nepamanīju nekādu efektu – tas ir tikai želeja, un viss.
Nu, es nevaru teikt neko labu vai sliktu par to. Es negaidīju brīnumus, un tieši tā arī bija. Tas ir labs produkts, bet diemžēl tas nesniedz daudz rezultātu.
Biju patīkami pārsteigta, jo, spriežot pēc sastāva, zināju, ka nevajadzētu gaidīt nekādus augšanas "brīnumus" (salīdzinājumā ar dārgajiem skropstu serumiem tirgū). Lietoju to kopš janvāra/februāra, un atšķirība! Manas skropstas un uzacis ir ievērojami biezākas, bet, lai rezultātu redzētu pēc nedēļas, tas jālieto katru dienu. Lai gan mani matiņi nav garāki, tie ir daudz stiprāki, stingrāki un biezāki. Tam ir caurspīdīga želejveida konsistence, tas nemaz nekairina manas acis.
Nopirku šo serumu pirms kāda mēneša un varu teikt tikai labas lietas. Ikdienā līmēju mākslīgās skropstas un gadās izraut savas dabīgās, bet lietojot šo serumu skropstas ataug ļoti ātri un tās liekās stiprākas un biezākas. Nekrīt ārā vairs tik bieži, esmu ļoti apmierināta ar šo produktu, noteikti pirkšu atkal!!!
Otiņas aplikators ir ļoti ērts, un produkta daudzums ir dāsns un tas kalpo ilgu laiku. Tam nav jūtamas smaržas, un konsistence ir kā vieglam, šķidram eļļas serumam. Tas nesniedz jūtamu efektu, bet skropstas izskatās pabarotas un saglabā savu formu visu dienu, radot nedaudz "mitru" efektu. Man nepatīk uzklāt skropstu tušu, tāpēc šādi serumi ir lieliski piemēroti, lai uzlabotu to dabisko izskatu un padarītu manas acis izteiktākas. Es vienmēr lietoju līdzīgus produktus, un manas skropstas ir garas un kuplas — es bieži saņemu komplimentus par to, cik skaisti tās izskatās.
Pagaidām neesmu pamanījis nekādas izmaiņas (es to sāku lietot pavisam nesen), bet esmu ļoti apmierināts. Tam nav smaržas, tas nelīp, nekairina ādu un ir viegli lietojams. Varu to tikai ieteikt.
Es ļoti rūpējos par savām acīm un nepērku tik tikko, un, tā kā tās pēdējā laikā ļoti izkrīt un ir kļuvušas tik retas, es izvēlējos šo variantu, un man jāsaka, ka nenožēloju. Es to lietoju jau apmēram 2 nedēļas, un ir redzama atšķirība. Manas skropstas ir garākas, stiprākas un biezākas.
Es to lietoju kopš februāra, tāpēc varu teikt, ka serums ir savas cenas vērts. Protams, nav nekāda nereāla "wow" efekta, jo mans sākotnējais stāvoklis (manas skropstas pirms šī seruma lietošanas) nebija briesmīgā stāvoklī, tāpēc varētu izveidot fantastisku "pirms-pēc" pārskatu. Bet es noteikti piekrītu iepriekšējām atsauksmēm, manas skropstas kļuva nedaudz biezākas, stiprākas, garākas, un tas ir ņemot vērā, ka dažreiz es nokavēju 1-3 dienas, tas ir, es to nelietoju īpaši regulāri. Patīkama tekstūra, nekairina acis, ja neuzsmērē pārāk tuvu acij uz gļotādas :) Iesaku.
Serumu lietoju 3 mēnešus. Manas skropstas kļuva biezākas un stiprākas. Lielisks produkts par cenu, iesaku visiem. To ir ļoti viegli uzklāt un tas neizraisa kairinājumu.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.