Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.







Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 24
Man tas ļoti patīk, mana āda no rīta jūtas ļoti maiga, neliela paciņa pietiek 3-4 lietošanas reizēm.
Es to nopirku nejauši, jo man patika mazais iepakojums, piemērots ceļojumiem. Lieliska maska, kas labi baro ādu. Man ir kombinēta āda, kas ātri kļūst taukaina, bet pēc šīs maskas lietošanas man nav problēmu. Maska arī neaizsprosto manas poras un neizraisa pumpas. Es ļoti iesaku to iegādāties.
Labi
Lieliska maska, viena paciņa pietiek apmēram 5 lietošanas reizēm uz sejas un kakla. Man ir kombinēta āda, kas ziemā mēdz izžūt, šī maska ir lieliska, tai ir bieza konsistence, tā lieliski iesūcas, neatstāj smagnēju sajūtu vai plēvīti, un mana āda no rīta ir lieliski mitrināta.
Esmu apmierināta ar nakts masku, iepakojumu var izmantot 2-3 lietošanas reizēm, tekstūra ir kā biezam krēmam, patīkama, nesavelk seju, kas no rīta ir maiga, tā pat nav jānoskalo, ja neuzklāj visu iepakojumu, bet gan plānāku kārtu. Iesaku un pirkšu vēlreiz.
Šī maska ir lieliska. Es to uzklāju uz ādas vakarā, un tā lieliski darbojas visu nakti. To pat nevar just uz sejas kā parastās maskas. Man patīk, ka tā ir krēma maska. Tā ir biezāka, bet lieliski iesūcas ādā un tai ir ļoti smalks aromāts. Es nezinu, kas tas ir, bet līdz šim visi produkti, kas man ir no ksisters, ir vienkārši lieliski.
Šī nakts maska ir vienkārši lieliska! Izskatās pieticīga, bet, ak vai🤩Tā nav lipīga, ļoti labi klājas, ātri pielāgojas ādai un pēc pamošanās to tikai jānoskalo ar ūdeni, un rezultāts ir patiešām pārsteidzošs..āda ir skaisti maiga, tai nav spīduma, bet izskatās, ka tā ir skaisti pabarota un vienkārši mirdz no gandarījuma, ka jāglauda sevi 🤭🤭🤭. Maska ir bez medus smaržas, bet ar labāko efektu. Apbrīnojama 💛🧡💜
Nopirku vienu, bet pasūtīšu visu paku! No rīta mana seja spīdēja! Lielisks produkts!
Maska ir jauka, es uzklāju visu paciņu uz nakti, bet domāju, ka to var sadalīt divās devās. Labi iesūcas, neatstāj lipīgu sajūtu, un no rīta āda ir maiga un mitrināta.
Tas ir nevainojams produkts, tas satur 3-4 dienas devas. Tas lieliski mitrina, labi iesūcas un neizraisa kairinājumu vai izsitumus. Man ļoti patīk, iesaku, pirkšu vēlreiz
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.