Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.





Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 23
Kopumā esmu ļoti apmierināta ar šiem produktiem. Man ir taukaina āda, un visa šī līnija man lieliski der. Es to iesaku ikvienam, kam ir problēmas ar taukainu ādu.
Esmu 50 gadus vecs vīrietis. Man ir kombinēta āda, un kopš jaunības man ir nopietna problēma ar seboreju uz sejas, noslieci uz iekaisumiem, un man ir arī asinsvadu āda (īsts prieks!). Šīs līnijas kosmētikai ir brīnišķīgs, maigs aromāts, brīnišķīgs iepakojums, lieliska iedarbība un, pats galvenais, tā ir atrisinājusi manu pastāvīgi spīdīgās pieres un deguna problēmu! Esmu apmierināts un iesaku tos.
Lielisks toniks blāvai ādai, lietoju katru dienu un rezultāti ir redzami. Tam ir ideāls aromāts.
Šo produktu esmu iegādājusies divas reizes, tas ir ļoti labs toniks, kas nomierina ādu, atstāj vieglu sajūtu, ir ļoti patīkama smarža... Lietoju gandrīz divus gadus, man ir taukaina āda ar noslieci uz pinnēm, pēc Sāku lietot , āda vairs nav tik taukaina un ļoti ātri nomierinās, ja ir kāds kairinājums.. Iesaku šo produktu un jo īpaši paldies ksisteriem par to, kā viņi iepakoja produktus un cik ātri tas atnāca.
Šim tonerim ir smalks aromāts Tas ir ļoti mitrinošs, nomierinošs un maigs sejas ādai. Paralēli tam lietoju arī Frudia gēla krēmu un reizēm kādu aha/bha toniku. Regulāri lietojot un, protams, pirms tam veicot dubultu ādas attīrīšanu, poras būs mazāk redzamas.
Šobrīd lietoju šo toniku taukainai ādai ar paplašinātām porām. Toneris ir ļoti patīkams, ūdeņains. Āda pēc tās ir nostiepta un poras saraujas. Bet dienas laikā āda joprojām kļūst taukaina. Toneri izmantoju arī kopā ar šīs līnijas krēmu. Es iegādātos produktu vēlreiz, bet ne daudzsološo efektu dēļ.
Ļoti patīkams toneris. Pēc tam āda paliek maiga, nomierināta un mitrināta. Lieliski piemērots taukainai un jutīgai ādai. ES iesaku.
Smaržo patīkami, kā visa vīnogu līnija.Ātri iesūcas, āda pēc tās maiga, nekairina.
Tas nav īsti priekš manis. Man ir radies iespaids, ka tas man nepilda savu funkciju. Es neievēroju nekādu poru sašaurināšanos vai sebuma sekrēcijas samazināšanos. Patiesībā pēc lietošanas man bieži rodas iespaids, ka parādās kādi trūkumi. Kopumā es to vairs nepirktu.
Toniks ar patīkamu smaržu un tekstūru, viegli nāk ārā no pudelītes, manai jūtīgajai, taukainai ādai ļoti patīk. Noteikti iegādāšos vēlreiz.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.