Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.






Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 180
Tam ir patīkams aromāts un tas ļoti ātri iesūcas.
Lielisks saules aizsargkrēms. Lieliski mitrinošs saules aizsargkrēms atstāj uz ādas jauku mirdzumu. Neatstāj baltu kārtu.
Šis ir kļuvis par vienu no maniem favorītiem. Esmu izmēģinājusi daudzus korejiešu saules aizsargkrēmus, bet šis pagaidām ir labākais! Tas ātri iesūcas ādā un tiešām labi iesūcas, neatstāj seju lipīgu un piešķir ādai patiešām jauku mirdzumu.
Ļoti labs saules aizsargkrēms, daudz labāks par oranžo krāsu! Tas ir viegls, ātri iesūcas, neatstāj lipīgu sajūtu, tomēr nedaudz mitrina manu seju. Uz tā var ļoti labi uzklāt kosmētiku, tas nepadara manu ādu izteiksmīgu, kas ir pelnījis papildu punktus. Es to iesaku, arī cenas dēļ!
Pēc tā lietošanas atvaļinājumā man uz sejas parādījās pinnes. Mans dermatologs ieteica lietot šķidros saules aizsargkrēmus, jo tie ir pārāk biezi un aizsprosto poras.
Par šo cenu tas ir lielisks SPF krēms, es to galvenokārt lietoju uz kakla, un tas padara manu ādu maigu un gludu, tam ir patīkams aromāts, bet dažiem cilvēkiem aromāts uz sejas varētu šķist traucējošs. Tam ir nedaudz biezāka konsistence, tāpēc, ja jums ir taukaina/jaukta āda, es ziemai dotu priekšroku šim krēmam. :)
Šis ir mans mīļākais SPF ❤️ Esmu izmēģinājusi vairākus produktus no citiem zīmoliem, bet es atkal un atkal atgriežos pie šī. Tas ir ļoti jauks, mitrinošs, smarža man piestāv. Man ir sausa āda, un pēc šī SPF uzklāšanas mana āda jūtas mitrināta visu dienu. Tā ir liela reklāma par mazu naudu.
Lielisks SPF — biezāks, bet labi klājas un iesūcas, neatstāj baltas pēdas, nesalipst. Patīkams aromāts. Es to galvenokārt lietoju uz kakla un dekoltē zonas, jo tas ir biezāks un taukaināks krēms. Tas ir arī ļoti pieejams. ;) Es to regulāri pērku un iesaku.
SPF ir nedaudz biezāks... kad es to uzklāju, sākumā tas bija katastrofa (es baidījos, ka esmu uzklājusi par daudz) - es biju pilnīgi balta. Bet es pacietīgi to "sapludināju", un tas lieliski iesūcās, bez baltām pēdām. Tas atstāja man skaistu mirdzumu, nelipīgu apdari. Es noņēmu vienu zvaigzni, jo man personīgi šķiet, ka krēms ir biezāks un smagāks, man ir ļoti taukaina āda, un tas man nederēja. Bet par tādu cenu tas ir bomba! Es to vairāk lietoju uz kakla, dekoltē zonas un rokām.
labākais SPF. Man ir kombinēta, diezgan taukaina āda, un šis SPF man ir piemērots perfekti. Tas nav taukains un brīnišķīgi smaržo.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.