Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.



Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 64
Man ir novecojusi un ļoti jutīga āda, kurai vienmēr trūkst mitruma un kura ļoti viegli kairinās. Gels man der lieliski. Tas joprojām nedaudz savelk ādu, bet ne kritiski. Forši ir tas, ka pēc nedēļas lietošanas āda kļuva kā zīds, ļoti maiga un patīkama pieskārienam. Gels ļoti labi puto, dozējot jābūt ļoti uzmanīgiem, jo tas ir ļoti šķidrs, un to ir viegli izspiest pārāk daudz.
Man patīk šis zīmols. Man ir arī toneris no šīs līnijas, un tas ir lielisks. Tas ir bez smaržvielām un maigs. Pēc aktivizēšanas ar rokām tas saputojas.
Piemērots sausai ādai, nesausina, iesaku 👍🏼
Patīkams attīrošs gels, bez smaržvielām, nekairinošs, piemērots arī sausai ādai.
Gels ir tiešām lielisks. Tam ir specifiska "smarža", jo tas ir bez smaržvielām. Sākumā man bija jāpierod pie tā, bet sajūta pēc attīrīšanas ir pārsteidzoša. Āda ir maiga, svaiga un tonizēta. Tas noteikti paliks manā ikdienas rutīnā.
Tātad, kā jau nosaukums vēsta, šis ir labākais rīta sejas mazgāšanas līdzeklis, ko esmu jebkad lietojusi. Tas atstāj tīrības sajūtu, nejūtot savilktu vai sausu ādu. Tas var izklausīties klišejiski, bet es tiešām nevaru sagaidīt, kad no rīta varēšu ar to nomazgāt seju. Man ir sausa vai kombinēta āda, kurai ir nosliece uz akni hormonālās nelīdzsvarotības dēļ, un tas patiešām uztur manu ādu tīru. Pašlaik lietoju savu otro tūbiņu un lietoju to jau apmēram 6 mēnešus, un es redzu atšķirību salīdzinājumā ar iepriekšējo.
Maigs attīrošais gels, labi attīra ādu un to neizsausina 🙂
Es iegādājos šo sejas mazgāšanas līdzekli, jo biju dzirdējusi lieliskas atsauksmes par to. Biju sajūsmā par to un domāju, ka tas būs brīnumlīdzeklis. Nē. Tas ir vidēja līmeņa ūdens bāzes sejas mazgāšanas līdzeklis. Pamata smarža ir nedaudz dīvaina, nepatīkama, tā neatstāja man vishidratētāko sajūtu, drīzāk nedaudz savelkošu sajūtu, un, lietojot to, es īsti nepieredzēju nekādas pozitīvas izmaiņas. Par laimi, tas nenodarīja nekādu ļaunumu, man uz sejas pēc lietošanas neradās pumpas, mana āda pēc tam nebija iekaisusi, bet tas nepārliecināja mani iegādāties šo produktu vēlreiz. Protams, tas atšķiras atkarībā no lietotāja, dažiem tas darbojas, bet citiem ir labākas alternatīvas.
ļoti maigs, nekairinošs, nepieciešams tikai nedaudz, bez smaržvielām... tiešām lielisks
Patīkama tekstūra ar vieglām putām un pārsteidzoša pēc uzklāšanas.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.