Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.






Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 68
Man ir jutīga, uz akni tendēta āda, un SPF krēmi bieži aizsprosto poras. Šis ir viegls, viegli iesūcas ādā, un to uz ādas nevar just. Vēl neesmu pamanījusi nekādus uzlabojumus pēc aknes rētām, bet tas droši vien prasīs dažus mēnešus :)
Jau pirmajā lietošanas reizē biju pārsteigta!! Krēms ir tik viegls, viegli uzklājams un lieliski piemērots manai kombinētajai ādai. Liels paldies par testa versiju, un šis ir mans jaunais ikdienas krēms ar aizsargfaktoru!!
Lielisks SPF jutīgai ādai. Ātri iesūcas ādā, neatstāj baltu kārtu. Lieliski piemērots arī zem tonālā krēma ❤️
Man šis ir viens no labākajiem saules aizsargkrēmiem, tas labi klājas, ir patīkama konsistence, nededzina, nekairina manu ādu, un man ir jutīga un asinsvadu skarta āda. Lai gan, kā kāds rakstīja, āda pēc uzklāšanas spīd, tā arī ir, bet pēc kāda laika krēms iesūcas un kļūst diezgan matēts.
Šis SPF saules aizsargkrēms ir patiesi fantastisks — tas labi aizsargā ādu, izlīdzina ādas toni un liek tai izskatīties veselīgai. Tas neizraisa nekādus izsitumus vai kairinājumu, kas man ir ļoti svarīgi. Pēc tā lietošanas mana āda jūtas gluda, maiga un patīkama pieskārienam. Tas labi aizsargā ādu, izlīdzina ādas toni un liek tai izskatīties veselīgai.
Lieliski. Lietoju jau vairāk nekā gadu, un nekad nepieviļ. Tas ļoti labi iesūcas un nav taukains. Pat atkārtoti uzklāts virs kosmētikas, tas neatstāj nekādas atliekas. Iesaku.
Tas dara brīnumus uz manas ādas. Pateicoties šim paraudziņam, šī ir pirmā reize, kad izmēģinu šo zīmolu. Krēms ir viegls, neatstāj lipīgu atlikumu un pat nedaudz matējošs efekts.
Es ļoti iesaku šo saules aizsargkrēmu, tas ir viegls, nav balts, neaizsprosto ādu, ir patīkami uzklāt un valkāt, un ļoti labi sader ar kosmētiku, jo tas neveido krokas 🔥
Krēmam ir ļoti patīkama konsistence (ne pārāk biezs, ne pārāk ūdeņains), tas viegli klājas un ir pilnīgi nemanāms. Tas labi mitrina. Tas neaizsprosto poras un neatstāj baltu kārtu. Manai taukainai/jauktai ādai tas pēc uzklāšanas nedaudz parādās (lai gan manuprāt, tas izskatās labi un dabiski), taču šis efekts laika gaitā izzūd. Manuprāt, krēms ir piemērots visiem gadalaikiem.
Krēms ir labs, bet es nezinu, kāpēc uzgalis tik ātri žūst, citiem krēmiem šāda efekta nav.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.