Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.




Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 53
Es ieteiktu
Es to saņēmu dāvanā kopā ar pasūtījumu, tā ir tik laba maska, ka noteikti pirkšu vēl!
Es bieži saņemu šo masku dāvanā kopā ar pasūtījumu. Man patīk to lietot, bet tai nav nekāda "wow" faktora.
Laba sejas maska, labi mitrina, patīkams aromāts, bet emulsija pēc noņemšanas uz sejas ir nedaudz lipīga.
Patīkami, jo ir vēsi un mitri, bet tas arī viss. Ar citu zīmolu produktiem biežāk atradīsiet aktīvo vielu koncentrāciju, kas patiesībā rada atšķirību.
Diemžēl man tas neizdevās. Mana seja bija pamatīgi iedzēlusi visur.
Es uzklāju masku uz nomazgātas sejas, un pēc brīža tā sāka dedzināt. Tai vajadzētu būt mitrinošai maskai, bet tā tikai kairināja manu seju.
Man tas ļoti patika.
Šī ir otrā reize, kad to lietoju; to ir viegli uzklāt, un tas atstāj manu ādu ļoti maigu. Iesaku to lietot vakarā pirms gulētiešanas.
Man patika sajūta un pats produkts, audums un tas, cik viegli to ir lietot.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.