Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.

Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video







Atsauksmes – 11
Esmu redzējusi dažas diezgan sliktas atsauksmes, bet katram mati ir citādi! Man šis produkts ir ļoti labs. Man ir cirtaini, bet ļoti plāni un retāki mati hronisku slimību un hormonālu problēmu dēļ. Man ir 31 gads, un tas brīnišķīgi smaržo un rada maigu tirpšanas sajūtu no kofeīna satura. Lieliski, un pēc mazgāšanas mani mati nebija tik sapinušies kā parasti. Man tas ir labi iedarbojies.
Tas neticami niezina manu galvas ādu. Man nekad iepriekš nav bijusi šāda problēma ne ar vienu šampūnu.
Man šis šampūns nemaz nepatīk. Pēc pirmās mazgāšanas reizes mani mati bija kā izspūrušies – ļoti nepatīkami pieskaroties un ārkārtīgi grūti ķemmējami. Mati bija tā, it kā tie joprojām būtu mitri, dīvaini gumijoti, un man bija sajūta, ka mati nav mazgāti, lai gan es rūpīgi izskaloju šampūnu. Es pats to neiesaku.
Jau iepriekš lietoju Honey & Macadamia Nature Shampoo Cherry Blossom, bet šis variants man iepatikās vēl vairāk. Šampūns labi attīra galvas ādu, mati pēc mazgāšanas ilgāk saglabā svaigumu un izskatās viegli. Cherry Blossom aromāts ir ļoti patīkams un maigs. Lieliska izvēle ikdienas lietošanai.
Kad pārcēlos uz Vāciju, saskāros ar matu izkrišanas problēmu, nolēmu ar to cīnīties, apskatīju šampūnus un izvēlējos šo, lietoju dažādus šampūnus, tostarp Redken, bet šis ir kaut kas īpašs, mani mati tiešām sāka mazāk izkrist un aktīvāk augt, iesaku to.
Diemžēl man tas nelīdzēja, to bija grūti izmazgāt, un pēc mazgāšanas mati bija taukaini. Tomēr tas attaisnoja solījumu par smaržu un samazinātu matu izkrišanu.
Rakstu šo atsauksmi pēc 2 nedēļu ilgas lietošanas. Esmu apmierināta ar produktu! Man ir problēmas un bieži rodas blaugznas no dažādiem zīmoliem, bet pagaidām šķiet, ka šis man der. Iesaku.
Esmu to lietojusi tikai vienu reizi līdz šim, smarža ir brīnišķīga. Pēc mazgāšanas mati bija patīkami, domāju, ka tas tiem derēs, jo mani smalkie lokiņi saglabājās skaisti un galvas āda niezēja (man nācās mainīt iepriekšējo šampūnu niezošas galvas ādas dēļ).
Tas smaržo brīnišķīgi, un man patīk, kā tas darbojas
Es izmēģināju kaut ko jaunu, lietoju to jau mēnesi, un mani mati ir mīksti un vieglāk ķemmējami 🫶
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.