Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.



Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 31
Balzams ir lielisks
Es izmēģināju nelielu iepakojumu, un man šī maska īsti nepatika. Manuprāt, tā nav tik mitrinoša un barojoša kā citi produkti. Tā mani nepārsteidza un arī pilnībā nepievīla.
Maska ir lieliska. Mani mati ir redzami veselīgāki un mitrinātāki.
Laba matu maska, tā ir lieliska maniem matiem, cirtainiem, blondiem krāsotiem matiem.
Šī matu maska ir lieliska, tā padara matus mīkstākus un veselīgākus, es nopirku arī šampūnu, kas tai der.
Šī ir lieliska maska, kas perfekti baro matus. Pēc lietošanas tie kļūst mīksti, elastīgi un labi mitrināti.
Lielisks kondicionieris! Rezultāti jau pēc vienas lietošanas reizes :) Man ir bojāti mati, tie mēdz sapīties un izkrist. Šis kondicionieris atšķetina matus, tos nebojājot. Mani mati ir mitrināti un mīksti! Kondicionieris nepadara matus taukainus! Es to iesaku; es nopirku lielāku pudeli un ieteicu to saviem draugiem! :)
Vislabākā matu maska, ko esmu jebkad lietojusi! Tā padara manus matus neticami mīkstus un spīdīgus. Lietoju jau otro pudeli, un tā man ir pilnībā aizstājusi kondicioniera lietošanu.
Es joprojām testēju produktu, redzēšu, kādus rezultātus tas dos pēc pirmās lietošanas reizes, bet esmu ļoti apmierināta ar iepakojumu un jo īpaši ar produkta daudzumu, kas tajā atrodas! Milzīgs pluss K-sisters! Tiešām, sākumā biju skeptiska par šādu cenu, bet tā ir nesalīdzināma summa, salīdzinot ar citiem Korejas kosmētikas e-veikaliem - tātad pirkums bija tā vērts :))
Lieliski piemērots sausiem, bojātiem matiem
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.