Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.



Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 17
Šis kondicionieris ir maigs un ļoti patīkams matiem. Tas padara tos mīkstus un mitrinātus. Kopā ar šīs līnijas šampūnu tas veido patiesi pārsteidzošu kombināciju!
Es jau vairāk nekā gadu atkārtoti pērku šampūnu un kondicionieri un neplānoju tos mainīt 😊
Lielisks kondicionieris, tas padara matus mīkstus, tam ir patīkams, tīrs aromāts, es to iesaku. 🥰
Es to nopirku kopā ar šampūnu savai jaunākajai meitai, kurai ir taisni, nedzīvi mati. Kondicionieri agrāk sagādāja problēmas, jo tie bija smagi; tie kļuva taukaini jau pēc divām dienām. Tagad tas vairs nenotiek; viņas mati ir mitrināti un gaiši.
Pēdējo reizi, kad man bija tik mīksti, gludi, skaisti un smaržīgi mati, bija kā mazulim!!! Man patīk pūdera smarža, ko varu sajust visapkārt. Bet baidos, ka mani mati ātrāk kļūs taukaini, jo man tie visu laiku būs jāķemmē, cik brīnišķīgi mīksti tie ir!!!
Ļoti priecājos, ka atradu šo sēriju. Viss ir augstā līmenī. Šampūns ir labs krāsotiem, bojātiem matiem, krāsa turas uz matiem, nevis uz dvieļa. Kondicionieris dara brīnumus ar maniem matiem, jūtos kā no salona, tie ir gludi un skaisti. Maska ir jauks papildinājums visam. Mēs ar vīru lietojam šo komplektu jau pusgadu, un ir izlietota tikai puse. Paldies, Ksisters😘
Šis matu kondicionieris ir viens no labākajiem, ko esmu jebkad lietojusi. Pēc tā lietošanas mani mati jūtas ļoti mīksti un zīdaini. Pat bez matu maskas, šis kondicionieris vien ir pietiekams, lai iegūtu mīkstus, viegli ieveidojamus matus. Tam ir arī ļoti patīkams aromāts.
Labs kondicionieris, mati ir brīvi un mīksti, patīkami smaržo.
Kopā ar šampūnu tas ir vienkārši fantastiski! Man ir biezi, sprogaini mati, pēc maskas uzklāšanas mani mati ir pārsteidzoši mīksti, patīkama smarža, lieliska konsistence. Ķemmēšana ir pilnīgi relaksējoša - gludi, viegli, mīksti.. Esmu ļoti apmierināta ar šo kombināciju, noteikti pasūtīšu vēlreiz. Par cenu nav jārunā, jo iepakojums ir tik liels - vēl viens pluss.
Tas neko īpašu maniem matiem nedara un tam nav tik taukainas tekstūras, kādai vajadzētu būt kondicionierim. Tāpēc šis šampūns ir lielisks, un es to iesaku!
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.