Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.






Atsauksmes – 5
Noteikti ne man. Tam nav nekādas pārklājuma, un arī tonēšana man ir nulle. Esmu gaišādaina, un arī krēms man bija viegls - es jutos vēl baltāka, nekā patiesībā esmu. Salīdzinājumam jau gadiem ilgi lietoju Ester Lauder CC ar SPF. Kāds, kurš, iespējams, gaida tikai SPF, būs apmierināts. Man gan slāņošanai zem krēmiem, gan arī tāpēc, ka vēlaties tik smalku pārklājumu un ādas vienmērīgumu - nē.
Diemžēl tas uz manis paliek ļoti taukains.
Es meklēju tonētu SPF krēmu pavasarim/vasarai, lai man nebūtu nepieciešams tonālais krēms. Līdz šim tas ir tik labi nostrādājis, tam ir gaiša krāsa, un es parasti to pārklāju ar nedaudz pūdera ;)
Atsauksme ir uzrakstīta pēc gandrīz divu mēnešu lietošanas. Es noteikti iesaku SPF – tas labi darbojas un patīkami "iesūcas". Tas nav gluži īpaši nosedzošs, bet, ja vēlaties nomaskēt nelielu ādas apsārtumu, tas jums labi kalpos. Ja jums ir ļoti gaišs ādas tips (rozā apakštonis), tas, iespējams, jums derēs visu gadu. Tomēr, ja jums ir olīvu/siltā ādas apakštonis, es domāju, ka tas jums vairāk piestāvēs ziemā, kad jūsu āda ir gaišāka.
Labākais tonēts krēms ar SPF. Tas vienlaikus aizsargā un padara ādu gaišāku. Es iesaku
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.