Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.


Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 53
Данным кремом от Manyo я пользуюсь уже несколько лет и за это время он стал одним из моих любимых средств для ежедневного ухода. У него очень приятная текстура - достаточно питательная, но при этом легкая. Крем не оставляет ощущения жирности или липкости и хорошо увлажняет кожу на протяжении дня. Отдельно хочу отметить, что крем хорошо ложится под макияж!
Es to ļoti iesaku, šī ir mana otrā pudelīte, tā kalpo ilgi un labi mitrina.
Šis krēms ir vienkārši fantastisks! Man vajadzēja nopirkt kaut ko vieglu un ātri iesūcošos rītam, un tas ir ideāls! Iesaku :)
Sūtu atkārtoti 🔥 ir ļoti labs krēms 👌👌👌
Lieliski piemērots ādas kopšanai. Es vienmēr varu uz to paļauties, kad mana āda ir problemātiska vai testēju jaunus produktus.
Uz manas jutīgas ādas, kas vecāka par 50 gadiem, tas labi darbojas pēc toneriem, esencēm, losjoniem kā vēl viens slānis, kas mitrina, nomierina, dziedē, un pēc šī krēma, kas pēc kāda laika iesūcas iesūcas, pievieno SPF, un viss! Ja to uzklāju naktī, tas ir kā viens no vairākiem slāņiem. Citādi tas ir lieliski arī kā acu krēms, pateicoties šaurajam dozatoram, un tas ir bez smaržvielām, nekairina ādu😄
Viss ir perfekti, daudz paraugu, tu esi brīnišķīgs
Lielisks krēms, liela ietilpība un ļoti ērti lietojams, pateicoties tūbiņas formātam.
Lieliski!
Šis krēms ir lielisks, tas glāba manu ādas aizsargbarjeru. Sākumā tas slikti iesūcās un iedarbojās ilgi, bet, ādai sadziedoties, tas iesūcās gandrīz uzreiz. Mana āda nav taukaina, tas piešķir vieglu spīdumu. Es to noteikti pirkšu vēlreiz.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.