Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.






Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 9
Es nezinu, tas ir dīvaini. Šis krēms burciņā ir dzeltens. Pēc tā uzklāšanas uz sejas tā kļūst balta, un pēc šī krēma lietošanas man ir sajūta, ka mana seja ir dzeltena. Man nepatīk krēmi, kas pēc to uzklāšanas ir lipīgi kā līme, bet šis krēms tāds ir, un mana seja pēc tā lietošanas ir ļoti spīdīga, un es redzu, ka tas ar šo spīdumu vēl vairāk izceļ grumbas, it kā mana āda būtu nogurusi. Šis krēms nav domāts man. Tas varētu būt labs zem grima, bet es nelietoju kosmētiku un neesmu apmierināta ar rezultātu. Es vairs nepirkšu šo krēmu. Es paklausījos atsauksmēm, un vairs neļaušos tām ietekmēties.
Patiesi lielisks krēms. Tas padara ādu maigu un mitrinātu. Patiesi lielisks, iesaku.
Manai kombinētajai ādai šis krēms ir lieliski piemērots aukstajos mēnešos. Es to lietoju naktī, jo dienā tas man ir pārāk bagātīgs. Sausai ādai, manuprāt, tas ir ideāli piemērots arī dienas laikā. Tas ir piemērots nobriedušākai ādai, bet arī jaunākiem cilvēkiem, kuri vēlas novērst grumbu veidošanos.
Šis krēms ir ļoti patīkams. Tas lieliski klājas, āda ir ļoti barota un tai ir brīnišķīgs aromāts. Man ir sausa āda, un es to lietoju tikai no rītiem, vakaram man tas šķiet par vieglu. Protams, tas ir atkarīgs no ādas tipa, jo esmu lasījis daudz atsauksmju, ka tas ir biezs rīta kopšanai.
Ļoti labs produkts, kas patīkami baro un mitrina sejas ādu. Lietoju to vakara kopšanai un esmu sajūsmā! No rīta āda ir maiga un svaiga. Iesaku to ikvienam, kas vecāks par 40 gadiem. Pirkšu vēlreiz!
Viens no maniem favorītiem. Esmu pie ceturtās pudeles un atgriežos pie tā pēc citu izmēģināšanas. Lieliski piemērots lietošanai dienā, nav pārāk taukains, bet arī nav pārāk šķidrs, labi mitrina, neaizsprosto poras, neatstāj taukainu vai lipīgu sajūtu.
Ļoti labs produkts. Bagātīgs, nedaudz smags, bet manai nobriedušai ādai tas ir pluss. Tas ātri iesūcas un atstāj ādu labi barotu. Es to lietoju vakarā, kā pēdējo soli savā ādas kopšanas rutīnā. No rīta mana āda ir maiga un nejūt savilktu.
Šis krēms ir mans šī gada lielākais atklājums! Kaut kas pārsteidzoši labs. Es lietoju visu produktu līniju, un tā brīnumainā kārtā rūpējas par manu četrdesmitgadīgo, blāvo, perimenopauzes perioda ādu. Tas pilnībā piepilda, izlīdzina un padara ādu brīnišķīgu. Man tas patīk. Arī šī zīmola serumi ir lieliski. Tie ir pieejami arī mazākos iepakojumos, ir vērts pamēģināt. Krēms ir 70 g, tas kalpo ilgu laiku, tas tiešām ir tā vērts. :) Iesaku visiem, kas vecāki par 40! :))
Šo krēmu iegādājos jaukā iepakojuma dēļ, un tas izrādījās īsts atklājums! Tam ir viegla formula, kas ātri iesūcas, neatstājot taukainu slāni, un tajā pašā laikā tas nav pārāk ūdeņains - tai ir ideāla, patīkama konsistence. Tas ir ļoti maigs jutīgai ādai.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.