Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.








Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 19
I ordered this mask just in time for when I bleached my hair. I did just as the instructions said and used it afterwards. It worked so well for my hair. I think this was one of the products that saved my freshly bleached hair. The smell was not my favourite, the artificial grapefruit smell was quite strong but the product worked and that’s all that mattered!
Tāpat kā salonu terapija
Šodien to pirmo reizi lietoju. Un man jāsaka, ka mani mati nav smagnēji; tie ir pūkaini un viegli. Tie ir spīdīgi un gludi. Esmu balinājusi matus, un, tā kā tas attaisnoja manas cerības jau pēc pirmās lietošanas reizes, tas tikai uzlabosies. Ar šo filtru ir ļoti viegli strādāt. Mani mati ir tikai nedaudz garāki par pleciem, un pietiek ar vienu pudeli. Es to iesaku.
Tas ir lielisks līdzeklis krāsotiem matiem, īpaši blondiem. Mati kļūst gludi, spīdīgi un mazāk sprogaini. Ja jums ir gari vai biezi mati, 1 ampula var nebūt pietiekama.
Пользовалась пока что только один раз. Держала на волосах 20 минут под пакетом и полотенцем, и использовала фен, чтоб нагреть волосы. Сами волосы после процедуры блестящие, шелковистые, прямые, расчесывались легко. Средства после разведения с водой получается много, хватает на все волосы и даже больше. Один минус этого средства - это запах. Очень химозный и резкий, поэтому 4 звезды.
Pagaidām lietots tikai 1. Piešķir papildu spīdumu, bet, ja mati ir sausi, labāk tos nelietot pārāk bieži un izmantot labu dziļi mitrinošu masku un kondicionieri iepriekšējās un turpmākajās procedūrās.
Tātad, manuprāt, šis ir absolūti pārsteidzošs matu produkts, esmu izmēģinājusi visdažādākās lietas, gan dārgas, gan lētas, bet man nekad nav bijuši tik mīksti, gludi un spīdīgi mati. Man pietiek vienai lietošanai, pietiek ar pusi ampulas...tiešām lieliski :-)
Man patīk produkts pēc izmēģināšanas, rezultāts pēc pirmās lietošanas reizes, atšķaidīts 1:1, maiga smarža, pēc šampūna lietoju Masil probiotics 5
Šo ampulu iegādājos nejauši. Īsākiem matiem pietiek ar 3 lietošanas reizēm. Atšķaidu ar ūdeni 1:1 un pievienoju savam matu kondicionierim, uzklāju 10 minūtes un izmazgāju. Mati pēc 3k. izmantojot ampulu, tie spīd un izskatās veselīgāki.
Es to pērku regulāri, atstāju to matos pēc mazgāšanas ar šampūnu apmēram 10-15 minūtes un izmazgāju. Es to lietoju reizi nedēļā, dažreiz 2 reizes nedēļā. Kopš lietoju mazāk, mati lūst, jo man vienmēr ir bijuši plāni mati.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.