Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.





Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 116
Nav nepieciešams lietot daudz, pietiek ar vienu devu mitriem matiem, un tie izžūst pilnīgi gludi. Tas man palīdzēja tikt galā ar nekrāsotu, sausu matu spurošanos.
Man šis kondicionieris ļoti patika. Pēc tā lietošanas mani mati kļūst mīksti, gludi un spīdīgi, mazāk sprogaini un vieglāk ķemmējami. Tas ir īpaši piemērots sausiem, krāsotiem un bojātiem matiem. Tam ir patīkams aromāts, kas saglabājas ilgu laiku. Jums nepieciešams tikai neliels daudzums - patiesībā tikai nedaudz. Mīnusi: Tas var būt nedaudz smags uz smalkiem matiem, ja uzklājat pārāk daudz. Kopumā: Lielisks nenoskalojams līdzeklis gludiem, spīdīgiem un kondicionētiem matiem. Vērtējums: 9/10.
Man ir cirtaini un sprogaini mati, ar šo produktu es atrisināju mitruma problēmu, un mani mati iztaisnojas daudz vieglāk.
Patiesi lielisks produkts. Šī ir jau trešā reize, kad to pērku. Tas padara matus mīkstus un zīdainus, tos neapslogojot. Patiesi labs produkts.
Tas padara manus matus ļoti mīkstus, tas labi izlīdzina izvirzītās šķipsnas, iepakojums ir mazs, bet tas joprojām ir izdevīgāks par K18, un tas dara to pašu. :)
Esmu to jau vairākas reizes iegādājusies un ieteikusi citiem. Tiešām lielisks nenoskalojams balzams!!
Ļoti foršs matu krēms, ar to var žāvēt matus pat bez ķemmes, tie būs gludi, tas nedaudz izlīdzinās pūkas
Lielisks matu balzams. Tas burtiski izglāba manējos (protams, tas prasīja laiku, man tas bija apmēram gads). Bet tagad mani mati ir skaisti, veselīgi, spīdīgi. Un bonuss - tie vairs nespoguļojas un lūc. Viens iepakojums man pietiek vairāk nekā gadam, jo nepieciešams tikai ļoti neliels produkta daudzums (apmēram zirņa lielumā), lai uzklātu visā matu garumā un ierīvētu matos. Arī karstuma aizsardzība ir liels pluss. Man tas ir top produkts.
Tas turas tiešām ilgi! Tas matiem šķiet ļoti patīkami. Pasūtīju otro reizi un pirkšu vēlreiz arī nākamreiz. Tiešām iesaku.
Man nepatīk smarža. Arī matiem tā neko labu nedeva; tā bija blāva. Laikam proteīna produkti man neder.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.