Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.




Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 22
Šis ir mans otrais iepakojums, un esmu ārkārtīgi apmierināta. Tas nepadara ādu smagu, labi mitrina un to pat nevar just uz ādas. Turklāt tas kalpo ļoti ilgi. Iesaku :)
Es to lietoju jau dažas dienas un jau esmu sajūsmā. Emulsija ir maiga, ļoti labi mitrina ādu un brīnišķīgi smaržo. Es to ļoti iesaku!
Ļoti laba emulsija ar vieglu konsistenci, ātri iesūcas un labi mitrina ādu. Pēc dažām lietošanas dienām āda ir maigāka un elastīgāka. Tā neaizsprosto poras un ir lieliska ikdienas lietošanai. Iesaku!
Es to iegādājos kā pirmo kārtu, lai sagatavotu seju vakara rutīnai, vai kā pēdējo soli, lai nostiprinātu sejas serumu. Tam ir krēmīga konsistence, kas šķiet grezna, bet ne smaga. Tā kā tas ir iepakots lielā pudelē, es to lietoju arī rokām! Tas padara manu skaistumkopšanas rutīnu īpaši īpašu!
Man tas ļoti patīk – pumpītis dozē pareizo daudzumu, krēms ir ļoti viegls, bez smaržas un absorbējošs. Lietoju to no rīta un vakarā – manai ādai nepieciešama liela mitrināšana. Tā kā iepriekš lietotais produkts beidzās, izvēlējos starp daudzām alternatīvām, un man jāsaka, ka esmu ārkārtīgi apmierināta ar izvēli. Iesaku.
Smarža un pumpītis ir briesmīgi. Plusi par ietilpību un sajūtu uz ādas, bet es to nevaru lietot, jo neciešu tā smaržu. Tas man atgādina vīriešu matu kopšanas līdzekļus. Ja tam nebūtu smaržas, tas būtu lieliski.
Pēc paraudziņa izmēģināšanas man tas bija jāpasūta uzreiz. Tā ir ļoti viegla emulsija, tā uzreiz iesūcas, un to pat nevar just uz ādas. Tā labi baro un mitrina ādu. Turklāt jāpiemin, ka tā turas ļoti ilgi.
Es saņēmu šo emulsiju kā paraugu un pilnībā iemīlējos tajā. Patīkama konsistence, skaists viegls aromāts, āda tiek uzreiz pabarota, lietoju to vairākas reizes dienā atvaļinājumā pie jūras. Noteikti iesaku!
Es izlietoju kopumā 5 pudeles, un man tā ir labākā krēmveida emulsija, kas lieliski der pavasarim un vasarai kā krēms, bet ziemai un rudenim kā aizmugure pirms bieza krēma. Es to lietoju arī ķermenim. Cena šeit ir vislabākā no visiem piegādātājiem.
Reiz saņēmu to dāvanā, un tā bija mana nepārprotamā izvēle! Tas baro, mitrina un lieliski atjauno ādu! Tas nav smags vai lipīgs.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.