Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.





Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 38
Es ilgi gaidīju Medipeel krēmu ar peptīdiem, no kura es nekad neatteikšos. Tas ir maigs, neatstāj taukainus plankumus, un neviens krēms man nekad nav tik labi derējis. Vai varētu pajautāt, kad tas būs pieejams? Paldies par ātro atbildi.
Mana āda ir sausa, šī līnija man derēja perfekti. Es lietoju šo līniju un Essence kopā. Laba kombinācija. Mana āda ir mitrināta un tvirta jau pēc pirmās lietošanas reizes.
Parasti lietoju Medipeel+ zīmolu. Pagājušajā gadā meitenes Mlynské Nivy BA iepirkšanās centrā ieteica Peptide9 sausai ādai... Es iegādājos vēl citus produktus no šīs peptīdu līnijas un esmu sajūsmā. Es iepērkos atkārtoti, īpaši mitrinātāju. Tas man diezgan ātri beidzas, jo es to uzklāju jebkurā diennakts laikā, ne tikai no rīta un vakarā. Man tas ir viens no labākajiem mitrinātājiem, kāds man jebkad ir bijis. Seja ir mitrināta, savilkta, patīkama pieskārienam, nav taukainības, viss iesūcas, un āda ir tikpat dzīvīga kā manā 30 gadu vecumā.
Lielisks krēms, iesaku. Es arī lietoju serumu. Mana āda ir mitrināta, tvirtāka un starojošāka.
Šis krēms tiešām ir ļoti patīkams. Man ir kombinēta āda, un tas man lieliski piestāv. Tas brīnišķīgi baro, nav taukains. Es to lietoju kombinācijā ar tā paša zīmola serumu, kas arī ir lielisks.
Man krēms diezgan patīk. Es to nelietoju katru dienu biezākās formulas dēļ, bet dažas reizes nedēļā tas palīdz manai ādai :)
Lielisks krēms. Man arī ir serums no tās pašas līnijas, un tā ir tik lieliska kombinācija! Man tas ļoti patīk!
Es mammai nopirku šo krēmu Ziemassvētkos. Un tagad viņa mani sagaidīja mājās un jautāja, vai es joprojām varētu to viņai nopirkt, jo tas ir ļoti garšīgs. Viņai ir alerģija pret lanolīnu, mums ir grūti izvēlēties viņai kosmētiku, un esmu ļoti priecīga, ka šis ir izpārdots, un viņa lūdz vēl vienu. Es labprāt nopirkšu viņai vēl vienu :)
Šo krēmu man ieteica manai sausai ādai, kas ziemā ir ārkārtīgi sausa. Tas skaisti klājas, lieliski smaržo un nodrošina, ka kosmētika perfekti pielīp. Mana āda ir patiešām fantastiski mitrināta un pilnīga. Vasarai es izvēlētos vieglāku tekstūru, bet ziemai tas ir ideāli piemērots.
Diezgan biezs krēms, bet tas nav smags uz sejas. Man patīk to lietot galvenokārt naktī, lai gan dažreiz es to lietoju arī no rīta. Tas rada patīkamu stikla ādas sajūtu, ko lielākā daļa no mums vēlas.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.