Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.



Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 16
Lielisks produkts! Āda ir skaisti savilkta. Biezāka konsistence, kas man der. Tam brīnišķīgi smaržo. Lietoju tikai naktī :-)
laba profesionālā kosmētika. Ir vērts sākt ar nelielu devu 2 reizes nedēļā. Rezultāti ir manāmi. Pēc tam noteikti lietojiet saules aizsargkrēmus.
Man ir 25 gadi, un es nolēmu iekļaut retinolu savā ādas kopšanas rutīnā, jo sāk parādīties pirmās mīmikas grumbas – man ir ļoti aktīvas sejas izteiksmes 🫣 KSisters veikala konsultante Prāgā ieteica man sākt ar šo retinolu. Turklāt tas satur arī kolagēnu un niacinamīdu, tāpēc tā ir lieliska kombinācija. Es to lietoju pakāpeniski, tā sauktajos retinola "soļos" – uzklāju to uz sausas ādas, kuru pirms tam mitrinu ar krēmu, un pēc retinola atkal lietoju krēmu. No rītiem man nebija nekāda kairinājuma vai sausuma. Līdz šim esmu to lietojusi tikai divas reizes nedēļā. Smarža ir patīkama, konsistence arī ir patīkama, un es domāju, ka tas turēsies ļoti ilgi. Mana pirmā pieredze ir ļoti pozitīva, un tagad es tikai gaidu rezultātus 😃
Šī ir mana pirmā pieredze ar retinolu. Dažreiz es to kombinēju ar mikroadatu terapiju naktī, un no rīta rezultāts ir lielisks. Tas neizraisa nekādu kairinājumu. Kopumā man ļoti patīk visi medipeel produkti.
Lielisks serums, neticami iedarbojas uz ādu. Man ir vairāk nekā 50 gadi, un kopumā šis serums un krēms no vienas līnijas ir uzlabojuši manu ādu. Man ļoti patīk Ksisters.. 🙂
Man šis produkts ļoti patīk, pat nezinu, kura tā ir bundža ☺️ Man patīk smarža, konsistence un, pats galvenais, iedarbība – tas nav agresīvs, iedarbojas ļoti maigi un neizsausina ādu.
Iesaku, esmu ļoti apmierināta :)
Ļoti patīkams serums ar retinolu un kolagēnu uz nakti. Kopumā man patīk Medipeel+ zīmols. Produktam ir gēla-ūdeņaina konsistence, piemērots meitenēm, kuras sāk ar retinolu. Es jau pāreju uz spēcīgākām koncentrācijām.
Mēģinu pirmo reizi, esmu ļoti apmierināta, nekairina, nav lipīguma sajūtas. Iesaku 🤍
Maiga un nekairinoša, nesausina ādu, drīzāk bagātīga konsistence nekā ūdeņaina.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.