Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.


Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 45
Attīrošs līdzeklis, kas nomazgā seju kā vijole, tā es raksturotu šo attīrošo līdzekli. Taču, neskatoties uz to, ka tas labi attīra ādu, tas to ļoti sausina, tāpēc noņemu vērtējumu. Vēlos precizēt, ka man ir kombinēta un nejutīga āda. Mana mamma to lietoja, un arī viņas āda pēc mazgāšanas bija ļoti savilkusies.
Esmu ļoti apmierināta ar šo produktu, pietiek ar pavisam nelielu daudzumu, un āda pēc attīrīšanas ir svaiga, bet nav izžuvusi. Produktam ir maiga, patīkama smarža, taču tā nav uzbāzīga. Man ir ļoti jutīga āda pret dažādiem produktiem, bet šis pārsniedza cerības!
Esmu patīkami pārsteigta, labi puto un jau pēc pirmās lietošanas reizes var redzēt, ka āda ir tīra, mirdzošāka, poras uz deguna un pieres ir mazāk aizsērējušas. Vienīgā sūdzība ir tā, ka grūti noskalot ar aukstu ūdeni. Pirmais iespaids 5*, man ir problemātiska jutīga āda 35+, tāpēc redzēsim, vai regulāri lietojot, tas nebūs pārāk sausinošs.
Super attīrošas putas, pietiek ar nelielu daudzumu, seja jūtas svaiga un tīra, poras pakāpeniski sašaurinās, esmu absolūta Missha fane.
Maigs ādas attīrīšanas līdzeklis ar patīkamu tējas koka aromātu, labi noņem kosmētiku, ilgi turas - lietoju jau 3 mēnešus (katru vakaru + otu tīrīšanai) un man vēl ir palikusi puse, labi puto. Pēc attīrīšanas āda ir tīra un svaiga + savelk poras. Esmu ļoti apmierināta ar produktu.
Pēc gandrīz visa iepakojuma izlietošanas es zinu vienu lietu – TEV TAS OBLIGĀTI IR JĀBŪT. Man ir jutīga āda, kurai nepieciešams daudz mitruma. Pēc šī produkta lietošanas nejūtu nekādu savilkuma sajūtu. Āda ir viegla, patīkama pieskārienam.
Fantastiski!
Man nav ko sūdzēties par šīm putām, izņemot smaržu. Vai tas ir augu izcelsmes, bet ar augu mazgāšanas līdzekli? Es to nevaru izskaidrot, bet man tā smaka ir nepatīkama. Putas labi mazgā un nav īpaši maigas, bet man tas patīk, jo man ir āda ar lieko sebumu, tāpēc tas ir pluss. Lietoju katru dienu un pabeigšu iepakojumu, bet smaržas dēļ vairs nepirkšu.
Šo uzpūteni iegādājos dēļ cenas: daudzuma attiecības un ļoti labo atsauksmju, kurās cilvēki rakstīja, ka tas nežūst. Personīgi man ir kombinēta āda, tāpēc, no vienas puses, tā, iespējams, esmu vainīga, ka izmēģināju, kad teikts, ka tas ir vairāk paredzēts taukainai ādai, taču tas patiešām izžāvēja manu ādu un izjauca ādas barjeru (mana āda sāka dzelt, reaģējot uz citiem produktiem, pie kuriem mana āda bija pieradusi). Ņemot vērā manu pieredzi, man vajadzētu piešķirt tai vienu zvaigzni, bet es pievienoju otru, jo es varu atzīt savu vainu, zinot, ka man nav tikai taukainas ādas.
Labākais, tas ir viss, ko es izmantoju. Tas nesausina, patīkami noņem arī kosmētiku
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.