Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.










Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 7
Šīs pārslas ir ļoti mitras un patīkamas. Es tās glabāju ledusskapī. Tās dara to, kas pārslām paredzēts, bet nekas īpašs. Mana vienīgā problēma ar tām ir tā, ka man tās divas vai trīs reizes jāpakustina uz augšu, pirms tās kārtīgi pielīp.
Spilventiņi ir aizbāzti. Vai kādam ir lāpstiņa, lai tos noņemtu? Man tie ir slideni, un, kad tos pirmo reizi uzklāj, ja stāvi, tie slīd uz leju, tev jāapguļas. Tāpēc pēc uzklāšanas tie man dedzina, tāpēc redzēsim, kā ies un kāds būs rezultāts pēc dažām lietošanas reizēm. Noteikti ir vērts tos lietot, kaut vai atpūtai, uz brīdi apstājoties un aizverot acis😁
Lielisks produkts, ādas izskata uzlabojumus var redzēt uzreiz pēc tā uzklāšanas
Acu spilventiņi ir tiešām labi, kas man ir svarīgi, tie pēc uzklāšanas nededzina, ko esmu pieredzējusi ar citiem zīmoliem, un pats galvenais, tie labi turas, neslīd pa seju un jauki izlīdzina acu zonu. Iesaku tos izmēģināt.
Jebkurš produkts ir jālieto regulāri, ilgstoši, tāpēc šobrīd nevaru par to 100% spriest. Tas izskatās ļoti daudzsološs produkts. Hidrogēla plāksteri tiek uzklāti kā parasti - tas prasa nedaudz prasmes un pacietības. Produkts ir stipri piesūcināts efektīvā šķidrumā, kas padara plāksterus vēl slidenākus un nedaudz neveiklākus. Personīgi es uzskatu, ka vislabāk ir uzklāt pēc iespējas ātrāk un tikai nedaudz pielāgot, pārāk daudz nepārvietojot plāksterus uz sejas. Jau pēc pirmās lietošanas reizes sajūta uz sejas ir patīkama, relaksējoša, āda tiek apstrādāta un mitrināta. Ietekme uz grumbām, protams, nebūs redzama uzreiz, bet ceru, ka būšu apmierināta. Vēl svarīgāk ir tas, ka tas nekairina ādu ap acīm vai pašas acis. Iepakojums ir standarta. Neļauj produktam izžūt. Noteikti iesaku izmēģināt.
Tie ir neparasti. Pēc lietošanas āda ir mitrināta, un tumšie loki ir izplūduši. Es to iesaku.
Mīlu šos acu plāksterus, kopš man tie ir, maisiņi zem acīm ir samazinājušies....man ir problēma ar brūniem un diezgan pietūkušiem plakstiņiem, bet, kad sāku tos lietot, maisiņi pamazām pazuda, lai gan brūnie zona vēl ir, bet ir mazliet mīkstāks ...žēl, ka nenobildēju pirms un pēc plāksteru lietošanas, noteikti iesaku šos plāksterus katrai sievietei, kurai ir problēmas ar maisiņiem zem acīm :- )
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.