Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.




Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 12
Tas nav piemērots kombinētai/taukainai ādai, es to lietoju ilgāku laiku, lai to tiešām pārbaudītu. Pēc mazgāšanas āda palika it kā pārklāta ar plēvīti, un poras nemaz nebija attīrītas, man bija nepietiekamas mazgāšanas sajūta, un uz sejas palika redzamas atmirušās ādas šūnas. Šis gēls būs piemērotāks citam ādas tipam. Pirms tam lietoju Haruharu Wonder attīrošo gēlu, ar kuru biju ļoti apmierināta, un pašlaik esmu pārgājusi uz MA:NYO Bifida Complex gēlu, kas arī ir ļoti labs, es teiktu, ka pat labāks par Haruharu.
Tas ir patīkams, nededzina, nededzina, labi puto, iesaku sievietēm no 40 gadu vecuma😁
100% nav piemērots sausai ādai. Tīrīšanas līdzeklis smaržo pēc parastajām, lētākajām cietajām ziepēm un uzvedas tieši tāpat. Iedarbojas diezgan agresīvi – kairina, ievērojami sausina ādu un rada savilkšanas sajūtu. Pēc lietošanas smalkās mīmikas krunciņas kļuva vēl pamanāmākas. Sausai un jutīgai ādai noteikti neiesaku.
Pildspalvu lietoju apmēram gadu. Esmu ļoti apmierināta ar viņu. Jāizmanto tikai pavisam neliels daudzums, pēc ūdens pievienošanas izveido smalkas putas, kas skaisti attīra ādu. Tas nesausina ādu un nekādā veidā to nekairina. Pinnes problēmas pamazām izzuda. Esmu ļoti apmierināta ar šo zīmolu un noteikti iesaku ikvienam ar problemātisku ādu.
Labs produkts, nekairina un labi attīra. Putas, viegla konsistence. Āda ir maiga un nav savilkta.
Lielisks produkts! Ļoti efektīva. Patīkama konsistence un lieliski puto. Pēc attīrīšanas āda kļūst patīkami gluda un maiga. ES iesaku!
Lieliskas attīrošas putas, labi attīra ādu, to nesausinot. Ekonomisks patēriņš, pietiek ar nelielu daudzumu, lai notīrītu visu seju. Lietoju pēc attīrošā balzama.
ļoti patīkamas koncentrētas putas, tiešām maz vajag! ļoti patīkami uz ādas - slīd, āda pēc tās jūtas labi, pūtītes pazūd un tā ir ļoti mirdzoša un tik tīra, šis efekts ir redzams uzreiz pēc pirmās lietošanas reizes
Lieliski! Tīrīšana ar šo krēmu sagādā prieku. Āda pēc tās ir skaisti maiga. Noteikti iesaku un iegādāšos vēlreiz!
Man tas ir vairāk kā viegls krēmveida attīrīšanas līdzeklis ādai, bet ļoti maigs un tajā pašā laikā mitrinošs, āda ir patīkama pēc mazgāšanas un ļoti gluda uz tausti, mans vecums ir 50+
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.