Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.




Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 25
Šī sejas eļļa ir lieliska! Tā ļoti labi noņem kosmētiku un ikdienas netīrumus un neatstāj taukainu sajūtu! Tā bija laba izvēle to iegādāties! Tā ir tā vērta!
Man ļoti patīk šī attīrošā eļļa! Tā ļoti viegli noņem visu kosmētiku un saules aizsargkrēmu. Tā atstāj manu ādu neticami maigu, tīru un mitrinātu, bez taukainas sajūtas. Es redzu milzīgu atšķirību savas sejas tekstūrā. Liels paldies, Ksisters!
Sākumā es saņēmu tikai nelielu paraugu, bet, tiklīdz to izmēģināju, pasūtīju lielo! Tas tīra tiešām labi, tā bija laba izvēle!
Lieliska attīroša eļļa. Tā ļoti efektīvi noņem kosmētiku. Kopā ar tā paša zīmola attīrošo želeju tā veido lielisku kombināciju.
Ļoti ekonomisks lietošanā, regulāri lietojot, burciņas pietiek gadam vai ilgāk. Esmu to iegādājusies divas reizes un lietoju kosmētikas un SPF noņemšanai. Uz sejas nav savilkuma vai sausuma sajūtas. 🫶🏼
Man ir kombinēta āda, un šī eļļa mani pilnībā apbūra 😍 Tā ļoti labi noņem kosmētiku — tā viegli izšķīdina pat ūdensizturīgu skropstu tušu un SPF, un tā nededzina acis un neatstāj taukainu atlikumu. Pēc lietošanas mana āda jūtas maiga, gluda un patiešām attīrīta, bet bez savilkuma sajūtas. Esmu arī pamanījusi, ka T zonā parādās mazāk melnu punktu, un sebuma izdalīšanās, šķiet, ir labāk kontrolēta. Tajā pašā laikā manas sejas sausās vietas nav pārāk sausas, bet patīkami mitrinātas. Konsistence ir viegla, viegli emulģējas un ātri noskalojas. Tā atstāj manu ādu svaigu un veselīgu ✨ Tā ir ideāli piemērota kombinētai ādai — tā attīra, neizjaucot manas ādas līdzsvaru. Es to noteikti iegādāšos vēlreiz 💛
Eļļas formula ir šķidrāka nekā gaidīts, taču tā lieliski noņem kosmētiku, saules aizsargkrēmu un jebkādus kosmētikas atlikumus. Esmu ārkārtīgi pārsteigta par Xisters apkalpošanu! Viss process no reģistrācijas līdz produkta saņemšanai ir izcilā līmenī! Esmu patiesi pārsteigta!
Es lasīju daudz pozitīvu atsauksmju, bet biju pilnībā vīlusies. Kas attiecas uz smaržu, man tā īsti nepatīk.. tā īsti neizceļ manas acis, un man arī nepatīk konsistence.. ja tā nebūtu noticis, es būtu iztērējusi tik daudz naudas.. Es to izlietošu, cik ātri vien iespējams, un vairs nepirkšu..
Tam ir viegla konsistence, kas, nonākot saskarē ar ūdeni, acumirklī pārvēršas maigās putās. Tas nav taukains un ļoti viegli noskalojas. Tas nekairina acis. Turklāt tas ir iepakots skaistā, stilīgā pudelītē :)
Kā jau teicu virsrakstā, šī ir labākā attīrošā eļļa, ko līdz šim esmu mēģinājusi (līdz šim esmu izmēģinājusi apmēram 4–5). Esmu sajūsmā. Tā efektīvi noņem kosmētiku (pat ūdensizturīgu skropstu tušu). Tā nekairina manu ādu, patiesībā tā to nomierina. Tā ir katra santīma vērta. Es to ļoti iesaku.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.