Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.




Atsauksmes – 3
Es paņēmu nelielu paraudziņu un pēc izmēģināšanas uzreiz nopirku pilna izmēra. Man tas ļoti patīk, tas padara manu ādu tik maigu, ka lietoju to 2–3 reizes nedēļā. Es to noteikti pirkšu vēlreiz!
Manas vecmāmiņas sastāvā ir agresīvas sastāvdaļas. Tas bojāja manu seju.
Es nerakstu atsauksmes bieži, bet šis pīlings to ir pelnījis. Manuprāt, labākais no labākajiem (min. man... pieņemu, ka 100 cilvēki = 190 garšas) 👌⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️😏! Tas noloba, bet nekairina, āda pēc tā ir ideāla un 💯 melnie punktiņi ir pazuduši jau pēc pirmās lietošanas reizes.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.