Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.






Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 15
Man agrāk ir bijis šīs līnijas krēms (ar probiotikām), un es biju apmierināta. Vienmēr pievienoju emulsiju, ko lietoju dienas lietošanai, un krēmu, ko lietoju naktī. Šoreiz ne krēms, ne emulsija nepalīdzēja. Sarkana, lobīga, ļoti kairināta seja. Es paņēmu pārtraukumu un vēlāk atgriezos pie produktiem. Es to iedevu savai māsai, kura var paciest jebko uz sejas. Un reakcija bija tāda pati kā manējā. Es nezinu, kas ir citādi, bet es to vairs nepirkšu un neiesaku to jutīgai ādai. Es kādu laiku kopju savu seju.
Krēms, spriežot pēc sastāvdaļām, izskatījās lieliski, bet, godīgi sakot... es varu panākt tādu pašu efektu ar jebkuru citu, pavisam parastu krēmu. Konsistence ir šķidra, viegla. Gandrīz vēsinoša. Tomēr tas iesūcas kādu laiku. Tas smaržo pēc jogurta. Pēc dažiem mēnešiem es pārgāju uz citu, jo tas neko nelīdzēja manai kombinētajai ādai ar akni un apsārtumu, es tāpat biju apsārtusi. Žēl, bet tas nav domāts man.
Es to lietoju tikai neilgu laiku, bet man ir kombinēta āda, un tas ir pilnīgi labi. Tas neaizsprosto poras. Jogurtam līdzīgā konsistence neatstāj taukainu plēvīti uz ādas un diezgan ātri iesūcas. Jums uz ādas jāuzklāj tikai nedaudz, tāpēc pieņemu, ka iepakojums pietiks ilgam laikam. Tam ir arī patīkama smarža.
Šis ir mans mīļākais probiotiskais krēms no Neogen. Tam ir jogurtam līdzīga konsistence, kas mīkstina ādu, nomierina apsārtumu un nodrošina maigu, veselīgu mitrināšanu. Turklāt probiotikas un peptīdi atbalsta ādas aizsargbarjeru. Lieliski piemērots dienām, kad jūsu āda saka: "Palīdziet man."
Lielisks dienas krēms kombinētai ādai, kas lieliski mitrina (man pietika arī pa ziemu), bet tajā pašā laikā pārāk nenoslogo ādu. Tam ir krēmveida-gēla konsistence, pateicoties kurai tas ātri uzsūcas un nedarbojas kā maska. Dažus cilvēkus varētu traucēt smalkais, bet ilgstoši noturīgais aromāts – man tas ir patīkami. Pašai varu ieteikt krēmu normālai un jauktai ādai (sausākai, vairāk vasarai).
Krēmu izmēģināju pirmo reizi un nenožēloju. Ļoti viegla konsistence. Vairāk želejveidīgs nekā biezs un eļļains. Tātad ideāli piemērots kombinētai ādai. Tas neatstāj taukainu sajūtu uz ādas. Patīkama smarža, ļoti ātri iesūcas. Viņš neapklusīs. Nopirkšu vēlreiz.
Līdz šim mans favorīts bija Missha, bet krēms ir ieņēmis savu vietu, smarža arī lieliska
Kā ierasts, Neogen nepieviļ. Man vienkārši patīk šis krēms, tas labi darbojas zem grima. Noteikti nopirkšu vēl kādu burciņu
Šis krēms ir pārsteidzošs, es to akli nopirku un nenožēloju. Tam ir ļoti viegla konsistence, un man ļoti patīk to uzklāt no rītiem, turklāt tas ātri iesūcas, piešķir ādai skaistu mirdzumu. Noteikti iegādāšos otru iepakojumu
Mans absolūti mīļākais krēms. Esmu jau nopircis vairākus iepakojumus. Es to lietoju galvenokārt naktī, bet tas izskatās ļoti jauki arī zem grima. Āda pēc tās ir skaisti pabarota un elastīga. Tam nav būtiskas smaržas, un konsistence ir kaut kas starp krēmu un želeju. Varu tikai ieteikt! :)
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.