Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.





Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 7
Numbuzin krēms ir brīnišķīgs, viegls, āda ir maiga, visi ieteikumi
Ļoti labs krēms pat taukainai ādai ar noslieci uz akni. Man jau ir 3 iepakojumi 🫠 Vienīgais, ko es mainītu, ir iepakojums.
Krēmam ir ļoti viegla, želejveida tekstūra, un tas ir ļoti patīkams uz ādas. Tam ir arī neliela lāpstiņa, kas ievērojami atvieglo krēma izņemšanu no kastītes. Tas ātri iesūcas sejā, labi mitrina un neatstāj ādu taukainu, taču tam nav tik pilnīgi matēts pārklājums, kas var likt sejai izskatīties sausai. Man ir kombinēta āda, un man tas ļoti patīk, jo īpaši tāpēc, ka tas neizraisīja komedonus pat uz taukainākajām ķermeņa daļām, piemēram, pieres un zoda. Kopumā patiešām stabils krēms ikdienas lietošanai.
Mans vislabākais un mīļākais krēms no visiem! Tas piešķir 100% mirdzumu. Pēc uzklāšanas āda jūtas elastīga, mitrināta un barota. Šis krēms vienmēr būs manā ādas kopšanas rutīnā, bet es nedomāju, ka tas ir pietiekami mitrinošs sausai, taukainai vai kombinētai ādai — tas ir obligāts.
Krēmam ir želejveida konsistence un tas ir ļoti viegls uz ādas, tas nepadara ādu nevajadzīgi taukainu, var redzēt, ka āda ir mitrināta, un pat pēc krēma iesūkšanās ādā es jūtu, ka tā ir mitrināta. Man ir taukaina āda, un citi krēmi to padara nevajadzīgi taukainu. Es pamanīju, ka man uz deguna ir mazāk izsitumu un melno punktu.
Tas ir viegls mitrinātājs, pagaidām esmu ar to apmierināta.
Viens no labākajiem krēmiem, kāds man jebkad ir bijis. Arī mans vīrs to lieto. Krēms labi mitrina, un pudelīte pietiek diezgan ilgam laikam.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.