Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.


Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 68
Saite uz manu TikTok video, ko izveidoju✨ https://vm.tiktok.com/ZNR3dovKW/
Gēla tekstūra, piemērota vasarai un arī taukainai ādai, līdzīga Dr.Althea 345 krēmam, bet ne tik laba. Man pēc lietošanas parādās izsitumi zem ādas, bet katram ir sava pieredze 😊
Ļoti patīkama gēla tekstūra, viegli uzklājama, ātri iesūcas. Iesaku 😉
10/10 kombinētai/taukainākai un dehidrētākai ādai, dod iespēju lietot vairākās kārtās, ja nepieciešama lielāka mitrināšana, un tas iesūcas dažu minūšu laikā, pat pēc trešā iepakojuma. PĀRSTĀJIET TO PĀRDOT H0
Ļoti viegls krēms, kas mitrina ādu un ir maigs, neatstāj taukainu kārtiņu, iesaku.
Sākšu ar to, ka manai ādai ir nosliece uz melniem punktiem un tā ir kombinēta. Esmu šo krēmu iegādājusies jau septiņas reizes, un tas ir vislabākais: viegls, ātri iesūcas, neaizsprosto poras, vislabākais. Es ļoti iesaku šo krēmu.
Krēms ir brīnišķīgi viegls un ļoti ātri iesūcas, tas nemaz nav taukains vai lipīgs. Āda ir brīnišķīgi gluda un barota, atšķirībā no citiem smagākiem krēmiem, tas neizraisīja akni.
Es iesaku šo krēmu. Tas nemaz nepadara ādu taukainu, tam ir patīkama gēla tekstūra un tas patīkami atvēsina. Tas neaizsprosto poras un nerada komedonus. Taču cilvēkiem ar sausāku ādu tas varētu būt mazāk mitrinošs.
Es to iegādājos, pamatojoties uz atsauksmēm un ieteikumiem. Nobriedušai, kombinētai ādai, melniem punktiem... diemžēl tas šķiet smags un lipīgs T zonā. Bambusa serums no Purita man piestāv daudz labāk. Bet došu tam iespēju, pagaidām to vairāk lietoju uz sejas.
Krēms ir patīkams, labi mitrina, bet tajā pašā laikā tas nav pārāk taukains un ātri iesūcas. Tas nekairina ādu, gluži pretēji, tam ir nomierinoša iedarbība. Es nepamanu, ka pēc tā lietošanas vemtu.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.