Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.




Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 21
Lielisks serums. Pēc lietošanas man nav lipīga āda.
Serums ir ok, tas pilda savu darbu, tas ir mitrināts un barots, vienīgais, kas mani tiešām kaitina, ir tā dīvainā smarža, bet laikam jau tāds ir C vitamīns 🤷🏼♀️
Es izvēlējos šo produktu tā zemās koncentrācijas dēļ, jo esmu pilnīgs iesācējs šajā produktu jomā un man ir ārkārtīgi jutīga āda. Tam ir viegla gēla konsistence un tas ātri iesūcas. Tas atstāj nedaudz lipīgu efektu, bet tas mani nemaz netraucē un pazūd pēc krēma uzklāšanas. Es nemanīju nekādu dedzināšanas sajūtu vai kaut ko tamlīdzīgu. Es ar nepacietību gaidu rezultātus.
Iesaku 😍
Tas ir ļoti efektīvs, rezultāti ir redzami jau pēc pirmajām lietošanas reizēm, es vienkārši jūtu, ka manai ādai nepieciešama papildu mitrināšana.
Es to lietoju jau gadiem, kopumā vairāk nekā 10 pudeles, un tas tiešām darbojas. Tas ir labs produkts par savu naudu un viens no labākajiem šajā cenu segmentā. Es to lietoju gan sejai, gan ķermenim. Vienīgais mīnuss ir tas, ka tas krāso drēbes dzeltenā krāsā. Vai tas jāpatur prātā? Pudele ir liela, un produkts oksidējas, tāpēc tas jāizlieto mēneša laikā, maksimums divu.
Mēs iegādājāmies vēl serumus, un mums visiem bija laba pieredze. Tikai daži pilieni, un es jūtu, kā mana āda savilkās. Mana kolēģe saka, ka viņas āda ir vienmērīgāka. Es noteikti pirkšu vēlreiz.
Nav seruma, ļoti nepatīkami smaržo, absolūti neko nedara
Šis ir vienkārši brīnumlīdzeklis. Lieliski izlīdzina sejas krāsu, noņem nelielas pēcaknes paliekas.
Tā kā alerģiju dēļ nevaru lietot visus "C" produktus, esmu ļoti priecīga, ka varu lietot šo serumu un ka tas ir tik augstas kvalitātes.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.