Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.


Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 17
Vēl labāks kosmētikas noņēmējs nekā Heimish, un es domāju, ka tas bija lielisks.
Tas ir viens no labākajiem balzāmiem, maigs, bet ļoti efektīvs pat ūdensnoturīgai skropstu tušai. Tam ir patīkama smarža un konsistence, tas nav taukains, bet ar ūdeni pārvēršas pienainā konsistencē. Es pasūtīšu vēlreiz!
Vislabākais sejas mazgāšanas līdzeklis. Nekad neesmu lietojusi labāku. Tas ir vislabākais manai sausajai ādai. Tas arī lieliski noņem kosmētiku. Es to ļoti iesaku.
Es to iesaku ar tīru sirdsapziņu. Tas lieliski noņem kosmētiku. Tas tiek galā pat ar ūdensizturīgu skropstu tušu. Tas nekairina ādu. Āda ir gluda un mitrināta. Ļoti efektīvs. Neliels daudzums ir pietiekams, lai nomazgātu seju un kaklu. Es noteikti iegādāšos šo produktu vēlreiz.
Es iesaku balzamu. Man bija bail no eļļainās konsistences, bet tā ir patīkama un pat noņem skropstu tušu. Pietiek ar mazumiņu, labi klājas, un patīkami smaržo.
Balzams, nonākot saskarē ar ādu, acumirklī pārvēršas ļoti vieglas sajūtas eļļā. Tas nedur acīs un lieliski noņēma kosmētiku un skropstu tušu. Es vēl neesmu pamanījusi nekādu sliktu reakciju uz savas jutīgās ādas.
lieliski attīra seju bez sasprindzinājuma sajūtas
Manuprāt pat labāks, mīkstāks par Heimišu un man likās, ka Heimišs bija top...
Ļoti foršs balzams. Man nepatīk hidrofīlās eļļas, tāpēc nolēmu izmēģināt balzamu uz savu risku un nenožēloju to ne mirkli. Ļoti maiga un lieliski noņem kosmētiku. Es viņā iemīlējos.
Ciets balzams, kas saskarē mainās uz eļļas bāzi. Tas labi attīra ādu, bet tas nav piemērots visiem. Esiet piesardzīgs, ja jums ir jutīga āda, kurai ir nosliece uz dehidratāciju. Mana āda pēc uzklāšanas kļuva sarkana, tā ir arī pārāk taukaina un man ir ļoti nepatīkama smaka. Pārāk daudz taukainības un smaržas kombinācija mani pilnībā atbaida no tā lietošanas. Es arī neiesaku to lietot katru dienu, jo tas var kairināt ādu. Lai gan man ļoti patīk šī zīmola produkti, ar šo produktu es tā sauktā "uzkāpu uz nepareizo pusi".
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.