Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.




Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 288
Liels gandarījums, tas labi mitrina, vienmēr nomierina, mana āda to uzreiz uzsūc, un tas nav gluži ūdens, drīzāk biezāks losjons😂 Esmu ļoti apmierināta, lietoju jau trešo iepakojumu, esmu izmēģinājusi citus tonerus, bet vienmēr atgriežos pie šī.
Ļoti labs toneris! Tas lieliski mitrina un atsvaidzina ādu, neradot kairinājumu vai savilkuma sajūtu. Pēc regulāras lietošanas āda kļūst maigāka, gludāka un veselīgāka izskata. Turklāt tonikam ir patīkama konsistence un tas ātri iesūcas. Noteikti iesaku!
Es ieteiktu
Vislabākais toneris, ko jebkad esmu lietojusi. Tam ir bagātīgāka, esenciālāka konsistence, tāpēc tas nenotek no rokām kā ūdens. Tas acumirklī nomierina ādu, dziļi mitrina to un acumirklī tiek galā ar sausiem plankumiem, piemēram, uz zoda vai ap degunu. Tas nav lipīgs un lieliski iederas pārējā ādas kopšanas rutīnā. Es to pērku regulāri!
Toniks ir fantastisks, skaista sejas krāsa, mirdzošs efekts, ļoti labi der zem grima, iesaku no visas sirds ❤️❤️❤️
Meitenes, tonera tekstūra ir ļoti viegla, līdzīga ūdenim, bet it kā tas būtu ūdens no kāda ezera, kas piepilda ādu. Tas tik labi mitrina, ka pēc tā lietošanas āda ir starojoša, kopta, kā pēc salona procedūras. Esmu izmēģinājusi daudzus tonerus, bet šis ir labākais. Par šo naudu tas ir vienkārši bomba.
Šis tonera esence ir unikāls produkts. Es to lietoju pēc sejas mazgāšanas, kā pirmo soli, kā esenci. Es iegādājos 30 ml pudeli. Neskatoties uz mazo izmēru, produkts kalpo ilgu laiku, jo nepieciešams tikai neliels daudzums. Nākotnē es iegādāšos lielāko pudeli. Runājot par ietekmi uz manu ādu, pēc tikai divu dienu lietošanas neesmu pamanījusi nekādas izmaiņas. Tomēr pēc uzklāšanas mana āda jūtas mitrināta un nerada nekādu diskomfortu; gluži pretēji, tā ir ļoti ērta. Tāpat kā visiem korejiešu produktiem, tam piemīt kaut kas īpašs, kas ir labvēlīgs ādai.
Godīgi sakot, es nemanīju nekādu būtisku pozitīvu ietekmi, es to varētu arī nelietot - tas ir tikai labāk ādai, bet kā tīrīšanas līdzeklis, ja kādam ir nepieciešams lietot toniku, es domāju, ka tas ir ok.
Es saņēmu bezmaksas miniatūru, bet tā palika. Tā ir vienkārši fantastiska; pēc nedēļas lietošanas jau redzu rezultātus. Pats svarīgākais, tā neizsausina manu ādu un neizraisa nekādas alerģijas.
Saņēmu to dāvanā, bet pagaidām tas pilda savu funkciju. Ātri iesūcas un ir lieliski piemērots zem grima. Noteikti pasūtīšu lielāku pudeli.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.