Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.


Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video









Atsauksmes – 7
Manam vīram ir seborejisks dermatīts, un noteiktos gada laikos viņa galvas āda ļoti pasliktinās (parādās čūlas, lobīšanās), un viņš vispār slikti skujas, it īpaši tāpēc, ka viņam ir īss matu griezums. Šī maska vienmēr palīdz tikt galā ar problēmu! Es teiktu, ka tā ir vienīgā lieta, kas viņu glābj, kad kļūst vēl sliktāk! Viņš to lieto jau pusgadu. Tai ir ļoti patīkams aromāts, konsistence ir bieza😁
Mani 4C dabīgie mati pēc šī produkta lietošanas jūtas lieliski, tie ir tik mīksti. Godīgi sakot, gandrīz tikai nedaudz, nelūzt, tas ir pārsteidzoši, vienkārši tas ir ļoti dārgi, tas ir mīnuss, bet man tas ļoti patīk, un es to iesaku, ja jums ir sausa galvas āda, noteikti izmēģiniet.
Padara matus ļoti mīkstus un paši ķemmējas ❤️
Visbeidzot, maska, kas mitrina ne tikai matus, bet arī galvas ādu. Tūlīt pēc pirmās lietošanas reizes blaugznu daudzums bija ievērojami samazinājies. Pietiek ar mazāku daudzumu, tas matus ātrāk taukainos, un tie ir ļoti labi jāizskalo.
Tas labi mitrina galvas ādu. Jāizmanto ļoti mazs daudzums, lai mati pēc mazgāšanas ātri nesataukotos :)
Man bija šausmīgi sausi mati un vēl sausāka galvas āda, tiktāl, ka mana galvas āda zaudēja mārciņas. Šī galvas maska izglāba manus matus. Tas uzlaboja manu ādas stāvokli vismaz par 90%. Turklāt maska brīnišķīgi smaržo, ko pamanīja arī apkārtējie. :) Iesaku, jau nopirku vēlreiz.
Jauka maska, man ļoti patika. Ziedu aromāts, patīkams. Ērta konsistence, ne pārāk bieza. Pēc šīs maskas lietošanas mati ir gludi, mitrināti, spīdīgi, bez samezglošanās un izskatās patiešām veselīgi.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.