Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.




Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 13
Nopirku šo krēmu, kad mans iecienītākais aizsargkrēms vairs netika ražots. Par laimi, atradu šo no Rawquest, jo tas ir vismaz tikpat labs manai jutīgajai ādai. Iepriekš mana ādas aizsargbarjera bija sliktā stāvoklī, bet pēc šī krēma lietošanas no rīta un vakarā tā atkal ir uzlabojusies. 80 ml tūbiņa man ir pietikusi apmēram 2 mēnešiem.
Sākotnēji plānoju iegādāties citu šī zīmola krēmu, bet šis krēms piesaistīja manu uzmanību, un tā vietā izvēlējos šo. Tas man sagādāja tik patīkamu vilšanos, ka uzreiz nopirku otro, kas man pietika visai ziemai. Tas ir ļoti bagātīgs krēms, taču tas neatstāj smagu vai taukainu sajūtu. Manai kombinētajai ādai, lai gan tobrīd tā bija iekaisusi, tas ļoti patika, un tas to jauki nostiprināja. Tas ir ideāli piemērots rītam un vakaram, uz tā var jauki uzklāt SPF un grimu. Sākumā es par to nebūtu domājusi, bet man šis krēms ļoti patika, es to labprāt ieteiktu ikvienam! <3
Ne man, pēc divām lietošanas dienām mana āda bija iekaisusi un karsta.
Man ļoti patīk Rawquest!!! Šis krēms ir fantastisks, it īpaši, kad manai ādai nepieciešama aizsardzība un mitrināšana ❤️🔥 Es to lietoju naktī bez retinola, lai rehidratētu ādu!
Es to ļoti iesaku, es jau esmu izlietojusi veselu tūbiņu un nopirkusi vēl vienu, tas ir ļoti labs krēms un neatstāj ādu taukainu.
Mitrinošs krēms, kam nepieciešams tikai neliels daudzums, lai noklātu visu seju, bet tas nemaz neatstāj ādu taukainu. Tas padara ādu maigu, un pēc regulāras lietošanas es patiešām redzu ādas barjeras kvalitātes uzlabojumus. Es to iesaku ikvienam.
Krēma tekstūra ir bieza, kas ir ļoti labi, jo uzklāšanai nepieciešams tikai neliels daudzums. Tas nepadara ādu smagu un labi iesūcas. Pēc dažām lietošanas reizēm tas redzami palīdz kontrolēt ādas aizsargbarjeru. Es to iesaku.
Šo krēmu saņēmu kā paraugu kopā ar toniku un serumu no tās pašas līnijas. Tas ir neticami mitrinošs un mīkstinošs. Ja ar pasūtīto krēmu ziemai vēl nepietika, šis komplekts ir vienkārši fantastisks! Produkti jau ir manā vēlmju sarakstā!
Ļoti labs krēms, man ir kombinēta āda, mani vaigi ir diezgan sausi, un pat dienā un dažreiz naktī, ja man bija nepareizs krēms, tie bija taukaini. Es šo krēmu lietoju ziemā kā nakts krēmu, un tas man ir lielisks, tas nemaz nepadara manu ādu smagu, un no rīta mana āda ir kā zīds☺️ Es pasūtu otro iepakojumu.
Ļoti labs krēms! Man ir dehidrēta, jutīga āda, tas ļoti labi mitrina, padara manu ādu maigu. Tas arī palīdz mazināt iekaisumu. Biezs, ciets krēms, īpaši labs ziemā.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.