Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.





Atsauksmes – 2
Es saņēmu arī toniku, serumu un krēmu kā paraugus iegādei. Man patīk produkti, kurus varu sajust uz sejas. Toneris mani pilnībā nomierināja un mitrināja, kombinācijā mana āda ir patiešām mirdzoša un pilnīga, ideāli piemērota manai sausai ādai.
Toneri saņēmu kā paraugu un jau esmu to dažas reizes izmēģinājusi mazākā kārtā. Man tonerim ir patīkama želejveida tekstūra, tāpēc tas nenotek pa seju, bet diemžēl tas padarīja manu ādu ļoti lipīgu. Vienīgais pluss, ko redzu, ir tas, ka tas nomierina apsārtumu pēc tam, kad pati saskrāpēju seju..:))) Bet es to atstāju uz ādas maksimums stundu - vakarā pirms sejas mazgāšanas, tad tas ir jānoņem, jo tas neiesūksies. Tas ir kā līme, un esmu visa taukaina un lipīga. Tomēr jāsaka, ka man ir ļoti TAUKAINA āda. Kāds ar sausāku ādu varētu novērtēt šo produktu, bet uz manas taukainās ādas tas ir īsts haoss!! Cits produkts atrisinās apsārtumu un tas nepadarīs mani lipīgu.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.