Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.




Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 85
Serums ir ļoti labs, nepieciešams rūpīgi izlasīt lietošanas instrukciju. Sākumā to neuzklāj katru vakaru, nākamajā dienā labi var uzklāt arī saules aizsargkrēmu. Man tas labi darbojas, un grumbas ap acīm vairs nav tik izteiktas. Kombinācijā ar mitrinošu krēmu āda kļūst maiga un elastīga. -- Iesaku krēmu sievietēm no 40 gadu vecuma.
Iesācējiem vai cilvēkiem ar jutīgu ādu šī ir labākā izvēle. Tā nekad mani nav kairinājusi, tai ir patīkama, pienaina konsistence, un es redzu rezultātus pēc lietošanas. Turklāt tā ir pieejama. Pēc vienas pudeles izlietošanas es nekavējoties pasūtīju vēl vienu. Es to ļoti iesaku.
Es to iesaku. Tas ir lielisks serums.
Manuprāt, šis retinola serums ar šo aktīvo vielu ir vairāk piemērots iesācējiem. Tas ir maigs, un rezultātiem var nebūt tik "wow" efekta, taču regulāri lietojot, tas paveic labu darbu, un rezultāti ir redzami. Tas nav pārāk lipīgs un diezgan ātri iesūcas manā ādā. Pēc lietošanas tas atstāj nelielu mirdzuma efektu. Es personīgi to uzklāju vakarā, un kombinācijā ar citiem produktiem mana āda no rīta ir gluda un mitrināta. Tam noteikti ir sava vieta ādas kopšanas rutīnā un tas var kalpot kā atspēriena punkts, sākot lietot retinola produktus.
Retināla serums ir patīkams, tas nekairina manu jutīgo ādu, bet es to lietoju kombinācijā ar mitrinošu serumu pirms lietošanas un mitrinošu krēmu pēc tam. Konsistence ir krēmīga un labi iesūcas. Lietoju to tikai neilgu laiku, tāpēc nevaru spriest par tā efektivitāti, bet noteikti turpināšu to lietot.
Tas ir labākais tīklenes krēms, ko esmu līdz šim lietojusi! Atšķirību var redzēt jau pēc dažām lietošanas dienām. Es uz tā uzrakstīju, kurās dienās to lietošu, lai savā jaunajā rutīnā to nesajauktu ar citiem 😅 Ļoti iesaku! 🤩😍❤️
labākais izmantotais retinola krēms, āda izskatās daudz gludāka un maigāka
Man tas ļoti patika, tas nekairināja manu jutīgo ādu! Iesaku!
Parasti pēc vienas lietošanas reizes nevar pateikt, kāda veida iepakojums tas ir. Dzeltens, nedaudz tekošs, bez smaržas mazs produkts. Es to nopirku, domājot, ka mēs nebūsim labi draugi, bet kopš tā laika esmu to iegādājies vēlreiz.
Serumam ir ļoti patīkama konsistence, nemanīju nekādu kairinājumu, zem seruma uzklāju vieglu krēma kārtu un beigās nedaudz biezāku. Rezultāti ir redzami drīz. Iesaku :)
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.