Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.




Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video







Atsauksmes – 3
Man ļoti patika krēms – tas ir ļoti viegls, maigs un bez smaržvielām. Tas satur peptīdus, kas ir milzīgs pluss. Tas viegli klājas uz sejas un atstāj vieglu spīdumu.
Tas noteikti derēs daudziem cilvēkiem, man arī sākumā patika, bet droši vien pēc 4 dienām atteicos. Žēl, jo tekstūra ir lieliska un tas neatstāj taukainu plēvīti uz ādas.
Viens no labākajiem SPF, ko līdz šim esmu mēģinājusi. Viegls, patīkams uz ādas. Lieliski klājas, neatstāj taukainu efektu un nekur nededzina. (Citu zīmolu SPF dažreiz kož ap acīm, bet šis ne). Noteikti iesaku!
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.