Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.






Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 11
Ļoti patīk šis krēms , barojošs , bet bepadara ādu taukainu . Lietoju pēc kosmetoloģes rekomendācijas :)
Es to lietoju rudenī-pavasarī-ziemā. Es to iesaku👍
Es lietoju šo aizsargkrēmu, kad lietoju Ephesel, un tas bija labākais risinājums. Tie, kas zina, sapratīs — retinoīdi var padarīt ādu ļoti jutīgu: sausumu, savilkumu un dažreiz kairinājumu. Un šis krēms bija īsts glābiņš. Tas lieliski nomierina ādu, mazina diskomfortu un palīdz ātrāk atjaunot aizsargbarjeru.
Šis krēms ir fantastisks. Tas ir neticami patīkams un patiešām palīdz atjaunot ādas aizsargbarjeru. Tas ir biezāks un satur mazus gabaliņus, kurus nemaz nevar just. Tas man vienkārši neder zem grima. Es uzklāju biezāku kārtu naktī. Man tas ir jau vairākas reizes, un tā noteikti nebūs pēdējā.
Šī krēma sastāvs ir izcils, mana āda ir neticami apmierināta. Nav kairinājuma.
Krēms stiprina ādas barjeru, intensīvi mitrina un nekairina ādu. Tam ir arī maiga smarža un tas ir viegli klājams. Tas ir piemērots sausai un kombinētai ādai lietošanai visu gadu.
Man ir kombinēta āda, un tā ir arī jutīga. Iepriekš sejas krēma izvēle man bija kaut kas nereāls, vienmēr bija jautājums: "Vai man būs alerģija vai nē?". Bet ar šo krēmu tā nav. Tas neizraisīja nekādas negatīvas reakcijas uz manu seju, šī ir mana otrā tūbiņa, tāpēc varu droši apgalvot, ka šis krēms ir apsvēršanas vērts. Dažiem tekstūra var šķist nedaudz taukaina (ir arī mazas daļiņas, kas kūst, to uzklājot), bet man tas ir labi. Pat tagad, vasarā, es turpinu lietot šo krēmu vakaros, un jūtos diezgan ērti. Domāju, ka, kad šī tūbiņa beigsies, es joprojām periodiski pie tā atgriezīšos.
Man ir bojāta barjera un sausa āda, kā arī rosacea. Tas ir mans glābiņš aukstumā un apkures sezonā. Pēc uzklāšanas jūtu mitrināšanu, līdzīgi kā tikko nomazgājusies, un āda ir piepildīta ar mitrumu. Un no rīta āda ir elastīga. Un vēl, man ļoti patīk ksisters mājaslapa, par pieejamo izvēli un lojālajām cenām.
Esmu ar to ļoti apmierināta, ir zīdains un ātri iesūcas, pasūtīšu vēlreiz.
Krēmu pirku pēc tik tok ieteikuma un nenožēloju, ka iegādājos, krēms labi mitrina seju, ātri iesūcas😍😍
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.