Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.






Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 53
Labs toneris ar nedaudz biezāku tekstūru, salīdzinot ar citiem, ko esmu mēģinājusi. Tā kā man ir sausa āda, šis man ir liels pluss. Tas ātri iesūcas, pēc uzklāšanas nav lipīgs, un āda ir redzami mitrinātāka. Manā gadījumā tas kalpoja arī kā laba bāze vieglam grimam.
Ļoti labs toneris. Labi mitrina un nomierina ādu. Lietošu to vēlreiz.
Mani patiešām iespaidoja SKIN1004 Centella Madagascar toneris! Tas ir ļoti maigs un viegls uz ādas, ātri iesūcas un nekavējoties sniedz mitruma un svaiguma sajūtu. Mana āda ir maiga, mierīga un pēc tam izskatās daudz veselīgāka. Man īpaši patīk, ka tas nekairina seju un lieliski sagatavo ādu pārējai ādas kopšanas rutīnai. Noteikti produkts, ko es iegādātos vēlreiz!
Tev tas ir jāiegādājas! Es nezinu, kā nosaukt tā superspēju, bet pēc lietošanas mana āda jūtas maiga, pabarota un gluda. Tas ir fantastisks no rīta, ideāli piemērots zem grima. Pēc pirmās lietošanas reizes es sajutu atvieglojumu un nomierinošu sajūtu uz sejas.
Es nezinu, ko es iepriekš darīju bez šīs pilsētas. Manai jutīgajai ādai ar kuperozi tā ir vienkārši lieliska.
Esence ir bez smaržvielām, ātri iesūcas, atsvaidzina un mitrina ādu. Milzīga priekšrocība ir tās biezākā tekstūra, kas ļauj produktu uzklāt tieši uz sejas bez vates diska, padarot to efektīvāku.
Šis toniks-esence ir lieliska lieta! Es to lietoju jau pusgadu un varu to tikai ieteikt! Tas ir patīkams un efektīvs!
Kopš sāku to lietot, mana āda ir kļuvusi brīnišķīga. Tā ir plāna un viegla uz ādas, ātri iesūcas un ļoti labi mitrina. Tas nepadara manu ādu lipīgu. Es to tiešām varu ieteikt!
Man nebija ne sliktas, ne labas pieredzes ar šo toniku. Es vienkārši neievēroju neko īpašu. Tekstūra ir nedaudz biezāka nekā parastajam tonerim, tāpēc tam nepieciešams nedaudz ilgāks laiks, lai pilnībā iesūktos ādā. Tomēr tas nav lipīgs vai taukains, kas vienmēr ir labs arguments! Bet personīgi es to vairs nepirkšu.
Vislabākais pamata toneris, ko jebkad esmu lietojusi. Tas ir biezāks nekā parastie toneri, tāpēc tas sniedz man neticamu komforta un mitrināšanas sajūtu jau pēc vienas lietošanas reizes. Tas tiešām palīdzēja atjaunot komforta sajūtu manai ādai, kad tā bija sausa. Neskatoties uz bagātīgo formulu, tas nepadara manu kombinēto ādu smagu. Mana āda ir maiga un sagatavota nākamajiem soļiem manā ādas kopšanas rutīnā. Ļoti efektīvs produkts!
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.