Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.








Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 11
Man šis krēms patīk tā vieglās tekstūras un maigā, gandrīz nemanāmā aromāta dēļ. Tas ērti klājas uz ādas, neradot smaguma sajūtu, kas ir ideāli piemērots siltākam laikam. Granulas viegli izšķīst un nekairina un nesaskrāpē ādu (man ir normāla āda). Pagaidām man šajā produktā patīk viss.
Krēms ir vienkārši lielisks! Man ļoti patika tā neparastā konsistence - viegls krēms-gels ar mazām baltām kapsulām, kas uzklāšanas laikā acumirklī izkūst. Tas ātri iesūcas, neatstāj lipīgu vai smaguma sajūtu, bet tajā pašā laikā āda ar to izskatās neticami skaista - parādās tik ļoti maigs, dzīvīgs un veselīgs mirdzums. Siltajai sezonai tas parasti ir ideāls variants. Atsevišķs pluss par estētisko iepakojumu. Meitenes, no sirds iesaku! ☺️
Tas atstāj ādu ļoti mitrinātu un starojošu, neaizsprostojot poras.
Es novērtēju tā vieglumu un sastāvdaļas. Cena ir pievilcīga. Šī ir mana otrā pudele 🤍
Krēms ir ļoti viegls, bet vienlaikus mitrinošs, ideāls pat vasarā. Tas rada stikla ādas efektu uz ādas. Vienīgais mīnuss ir mazās kapsulas, kas tajā atrodas, dažreiz tās nevēlas pārsprāgt un skrāpē seju.
Tam ir ļoti viegla tekstūra, kas ātri iesūcas un neatstāj taukainu sajūtu. Tam nav kaitinošas smakas. Ideāli piemērots siltākām dienām, bet ne tik ļoti ziemai.
Es nopirku SKIN1004, pamatojoties uz atsauksmēm, un man tas tiešām ir jāiesaka. Man ir kombinēta āda, kurai ir nosliece uz pinnēm un hiperpigmentāciju, un šis krēms, papildus tam, ka lieliski mitrina, neizraisa pinnes un atvieglo hiperpigmentāciju. Varu tikai ieteikt.
Produkta kvalitāte atbilst cenai, krēms ātri iesūcas sejas ādā, neatstājot lipīgo slāni. Krēmu izmantoju uz regulāra pamata.
Patīkams, atsvaidzinošs, vieglas tekstūras krēms. Es iesaku to daudzpakāpju rutīnai. Es to lietoju ar prieku uz savas jutīgās-sausās ādas. Es to izvēlējos sastāvdaļu saraksta un zīmola reputācijas dēļ. Manuprāt, tas ir lieliski piemērots vasarai, bet ziemā tas būtu nedaudz par daudz sausai ādai.
Krēms ir vairāk piemērots taukainai ādai. Tas nav slikti, bet es domāju, ka es gaidīju kaut ko vairāk mitrinošu.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.