Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.



Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video



Atsauksmes – 2
Pēc lietošanas mana āda jutās maigāka un svaigāka, tā izskatījās nedaudz svaigāka. Materiāls ir plāns, labi pieguļ sejai, neslīd. Esence ātri iesūcas un neatstāj lipīgu sajūtu. Kopumā tā ir viegla, patīkama maska, kuru man patīk lietot.
Sākumā jāsaka, ka dažas lokšņu maskas man labi der, un šī nebija izņēmums. Palags ir plāns un skaisti pielīp pie ādas, šķidrumi 4 lietošanas reizēm. Maska mazliet smeldza ap acīm. Bet pēc lietošanas es neredzēju nekādu atšķirību un mana āda palika lipīga. Man nepatīk lipīgā sajūta uz manas ādas, un es vairs nepirktu masku.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.