Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.









Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 28
Tas man palīdzēja tikt galā ar tumšajiem lokiem zem acīm, es sāku to lietot divas reizes nedēļā un pakāpeniski palielināju līdz pat katrai naktij. Tas nav lipīgs un labi iesūcas. Es uztraucos par reakciju ap acīm, bet viss ir kārtībā. Es noteikti to pirkšu vēlreiz nākamreiz.
Man patīk, šī ir otrā reize, kad to pērku.
Es pamanīju, ka mana āda zem acīm sāka kļūt plānāka, un atradu ļoti efektīvu risinājumu, lai atbrīvotos no tumšajiem lokiem un smalkajām līnijām! Es šo produktu lietoju jau 3 mēnešus, un redzu lielu uzlabojumu. Āda zem acīm tagad ir vienmērīgāka un gludāka. Es to lietoju arī uz smalkajām līnijām pie lūpām, un es redzu nelielu atšķirību! Es noteikti turpināšu to lietot. Produkta apjoms saglabājas diezgan ilgi ㅋㅋㅋㅋ
Tas ir maigs, ne ūdeņains, bet noteikti vieglāks, tāpēc tas uzreiz iesūcas. Ļoti efektīvs, es to noteikti pirkšu vēlreiz.
Es saņēmu paraugu un pēc tam nopirku visu iepakojumu. Man ir jutīga āda ap acīm, bet krēms to nekairina. Konsistence ir patīkama, nepieciešams tikai nedaudz, tas labi klājas un turas ļoti ilgi. Es to lietoju 2-3 reizes nedēļā un pēc tam uzklāju mitrinošu acu krēmu, un esmu ļoti apmierināta.
Es to pasūtu jau trešo reizi. Tam ir laba atbalstoša iedarbība un tas padara ādu ap acīm maigu un patīkamu.
Es lietoju arī citus šī zīmola produktus, kurus uzskatu par lieliskiem. Es meklēju acu kontūru krēmu uz retinola bāzes. Es to lietoju, ievērojot norādījumus, un uzskatu, ka tas ir ļoti efektīvs.
Varbūt to ir lieliski lietot, bet diemžēl paraugs man izraisīja ekzēmu. 😔 Tiem, kam ir jutīgāka āda (starp citu, manējā nav tik bīstami jutīga), tas jālieto piesardzīgi un noteikti ne katru dienu.
Man ļoti patīk šis krēms. Sākumā tas izraisīja nelielu sausumu, jo diezgan ilgu laiku nebiju lietojusi retinolu. Lietoju to jau apmēram 2 mēnešus un redzu neticamu atšķirību ap acīm. Āda jūtas savilkta, mirdzoša un gluda. Esmu to lietojusi arī uz pieres, bet pagaidām neredzu nekādu atšķirību. Turpināšu lietot.
Tas ir labs acu krēms, viegls un viegli iesūcas, es redzēju uzlabojumus smalkajās grumbiņās, bet gaidīju labākus rezultātus.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.