Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.




Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 12
Es to lietoju tikai neilgu laiku, bet man tā ir lieliska maska, mana āda pēc lietošanas jūtas ļoti patīkami. Un bonuss ir tas, ka tā neizraisīja apsārtumu vai dedzināšanu uz manas jutīgās ādas. Es ļoti iesaku to izmēģināt :)
Šīs ir lieliskas ikdienas maskas. Tās atstāj ādu mitrinātu, un rezultātus redzēsiet, lietojot tās vairākas reizes nedēļā. Diemžēl izmērs ir nedaudz mazs, bet, viegli saspiežot maskas pareizajās vietās, tās labi pieguļ.
Lieliskas maskas, praktisks iepakojums, es tās lietoju 3 reizes nedēļā, un ietekme uz manu ādu ir redzama, mana āda ir skaisti tonizēta un svaiga.
Es pasūtu šīs maskas jau otro reizi, tās tiešām darbojas, tās ļoti labi cīnās ar izsitumiem un ļenganu ādu. Tātad, retinoīdi vakarā un šī maska no rīta, un to ir lieliski lietot zem seruma ar C vitamīnu vai mikroadatām. Lai gan ražotājs saka, ka tā ir paredzēta lietošanai naktī, bet... Čehijā laikapstākļi ir šādi, pēc SPF uzklāšanas jums ir tīra āda, bez izsitumiem un lobīšanās.
Maskas ir patīkamas un uzreiz mitrina un izlīdzina ādu. Es tās iesaku.
Man ļoti patīk Some by me retinola maska, un es to pērku regulāri..... šī multiplus maska 😊 Pirmo reizi paņēmu lielo iepakojumu. Praktisks iepakojums ar pinceti, daudz seruma, maskai ir nedaudz raupjāka tekstūra salīdzinājumā ar tām, kas iepakotas vienā gabalā, bet tā lieliski pieguļ un pielīp manai sejai. Viena no labākajām, ko esmu lietojusi. Esmu apmierināta.
Es to nopirku kā dāvanu mammai, un viņa sajūsminājās par šīm maskām.
Ideāls iepakojums, lieliska cena un pati maska ir brīnums :)
Lieliski! Man ļoti patīk visas Some By Mi maskas. Es redzu tūlītēju efektu uz savas ādas. Un šie iepakojumi kastēs ir lieliski piemēroti lietošanai mājās.
Man ļoti patīk šīs maskas, jo vienā iepakojumā pietiek veselam mēnesim, un man nav jāpērk maskas atsevišķi. Personīgi šīs maskas ir ļoti labas manai ādai, un man nebija nekādas reakcijas, kā tad, kad lietoju cita zīmola retinola serumu. Maskas ir piesūcinātas, un kastītē ir daudz esences, es noteikti iesaku.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.