Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.







Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 8
Šis droši vien bija pirmais gēla krēms, ko iegādājos. Tā bija ļoti patīkama vilšanās. Manai taukainai ādai tas ļoti patīk. Tas atvēsina, patīkami jūtas, ātri iesūcas un nav lipīgs. Tas ļoti labi darbojas ar visu, nekad iepriekš ne ar ko nav sajaucis. Tas turas ļoti ilgi. Es to noteikti pirkšu vēlreiz.
Tam ir patīkama gēla tekstūra un tas ātri iesūcas. Man tas ļoti patīk.
Man ir sausa āda ar nepilnībām un nelielām krāsas izmaiņām. Krēmam ir želejveida konsistence, kas viegli iesūcas, bet ir nedaudz lipīga. Diemžēl, tā kā man ir sausa āda, man jāsaka, ka krēms mēdz savelkt manu ādu, un es bieži virs tā uzklāju vieglu krēmu. Pēc tā lietošanas vakarā mana āda no rīta vienmēr izskatās starojošāka, un nepilnības ir mazāk redzamas. Tāpēc es to iesaku, jo esmu apmierināta ar rezultātiem, bet es neieteiktu to lietot katru dienu.
Man jau ir četras šādas pudelītes, un tās ir manas mīļākās želejveida krēma pudelītes. Tās uzmundrina manu nogurušo ādu. Es tās lietoju pēc C vitamīna seruma. Plus, 100 ml. ❤️
Tam ir patīkama gēla tekstūra un ātri iesūcas. Smarža ir ļoti nedaudz citrusīga, man ļoti patīk.
Man patika vieglā gēla tekstūra, tieši tā, kas man patīk vasarai. Produktam ir patīkama smarža, nedaudz pēc citrusaugļiem, nesausina ādu, nedaudz atdzesē pat) ļoti patīkami
Tas ir būtisks korejiešu krēms. Tas STRĀDĀ LIELISKI, ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība, smaržo kā sapnis pirms un pēc uzklāšanas. Tas lieliski iedarbojas uz manu sauso un jutīgo ādu, kā arī uz maniem neregulāriem viegla seborejas dermatīta uzliesmojumiem, kas man rodas uz pieres, kas, godīgi sakot, ir diezgan kaitinoši. Jebkurā gadījumā es to iesaku no visas sirds un izbaudu Ksisters izcilo produktu klāstu. Šo noteikti iegādāšos vēlreiz. Neliels padoms: izmantojiet to katru dienu bez pārtraukumiem min. 5 dienas, tad maģija kļūst traka. Āda ir gaiša un saka: "Svētā pasaule!" :-)
Es ilgi domāju pārskatīt šo želeju, jo man ir ļoti dalītas jūtas. Tam ir labs sastāvs, atstāj manu kombinēto ādu mitrinātu, nepadara taukainas vai sausas vietas, labi iesūcas, atstāj ļoti maigu mirdzumu, cena laba par 100 ml. Ideāli? Nu ir viens MILZĪGS BET: sastāvā ir kaut kas tāds, kas apvienojumā ar manas ādas smaržu sāk šausmīgi smaržot. Pati želejas smarža ir patīkama, citrusīga, un tad ir tāda smaka, kas ātri pazūd, bet šis krēms mani diskvalificē. Tātad būtībā, attiecībā uz veiktspēju, es varu to ieteikt, taču ar brīdinājumu, ka jūs to iegādājaties uz savu risku, jo tas var "neatbilst" smaržai ar jūsu ādu. Piezīme: Acīmredzot Some by Mi zīmols tika mainīts 2023. gada sākumā, un logotipam ir jauns fonts, taču pats iepakojums ir agrākā stilā un neatbilst jaunajam. Māsām ir vērts to paskaidrot aprakstā, jo tas rada bažas.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.