Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.

Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 33
Labākais, ko līdz šim esmu mēģinājis. Mana āda ļoti niez, un man daudzviet ir ekzēma.
Alvejas želejai ir ļoti patīkams aromāts. Tai piemīt atvēsinoša iedarbība, kas labi iedarbojas uz kairinātu ādu. Tā iesūcas nedaudz ilgāk, bet atstāj ādu maigu un neatstāj lipīgu plēvīti (kā tas notiek ar citiem želejām). Tā neradīja nekādas problēmas pat kombinētai, jutīgai ādai ar noslieci uz akni.
Gels ir patīkams un piemērots ikdienas lietošanai uz sejas, dekoltē zonas un rokām. Tas mitrina un nomierina ādu. Iepakojums ir tieši par īsto izmēru.
Ļoti patīkams daudzfunkcionāls gels, iesaku
Es lietoju šo nomierinošo alvejas želeju savā ikdienas sejas kopšanas rutīnā, un tas ir ļoti labs produkts. Lai gan man ir taukaina un taukaina āda, alvejas želeja ļoti ātri iesūcas un atstāj manu ādu matētu uz dažām stundām, kas ir patiešām lieliski. Es novērtēju to, ka tam nav ļoti spēcīgas smaržas un to var izmantot vairākkārt, to var uzklāt uz jebkuras ķermeņa daļas, un tas atstāj patīkamu sajūtu. Es ļoti iesaku šo produktu. 💚
Ilgu laiku meklēju alvejas želeju un beidzot to atradu 🤍 Lietoju to galvenokārt pēc skūšanās, lai nomierinātu ādu un apdegumu gadījumā. 🤍
Man ir vēl viens alvejas krēms no šī zīmola, un es to vairs nevarēju atrast, tāpēc skeptiski kārdinājos iegādāties lielu iepakojumu. Gels ir piemērots absolūti visam, sākot no sejas līdz ķermenim, burtiski. Es to visbiežāk lietoju kā matu masku, vienkārši uzklājot želeju uz mitriem matiem un ļaujot tai iedarboties. Es arī pievienoju eļļu, kad tā ir iesūkusies. Ja mati paliek nedaudz lipīgi, tas ir labi, vienkārši izķemmējiet tos. Gels ir patīkams kā krēms, tas ātri iesūcas un brīnišķīgi smaržo.
Šo želeju iegādājāmies atvaļinājumam, uzklājām uz apdegušās ādas pēc sauļošanās. Tas ir patīkams, nomierina un mitrina apdegušo ādu (līdz šim testēts vidēji apdegušai ādai, nekas ekstrēms, mums bija saules krēmi). Liekam arī uz kukaiņu kodumiem, tas arī nomierina zonu un nieze pāriet. Atvaļinājumā izmantoju arī kā ādas krēmu (arī apdeguma dēļ un viegluma sajūtas dēļ uz sejas man šajā karstumā neder krēmi, un tajā pašā laikā alveja ir izdevīga arī aknes problēmām). Nodilst diezgan ātri, apmēram trešdaļa trīs dienu laikā (skat. foto), bet lietojam uz visa ķermeņa (divi pieaugušie) un ņemam pēc vajadzības, neskopojamies. Droši vien var salīdzināt ar citiem pēcsauļošanās krēmiem, arī nedēļas atvaļinājumā iztērējām apmēram 200-250 ml iepakojuma.
Gēls ir patīkams, nomierina ādu, tā galveno lietojumu redzu galvenokārt pēc skūšanās un sauļošanās.
Labākā alvejas želeja, kāda man jebkad bijusi. Man uz sejas bija ekzēma, un es nevarēju ar to tikt galā. pēc šī gēla lietošanas tas pilnībā pazuda un man ir pilnīgi tīra un maiga āda. Iesaku visus desmit 👍 Noteikti pasūtīšu vēl
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.