Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.


Atsauksmes – 1
Ūdens izskatās pēc divfāžu šķidruma ar pērļainu suspensiju. Uzreiz jāatzīmē, ka man ir sausa āda. Es lietoju ūdeni no rītiem, pēc pamošanās. Tas tik labi baro un attīra manu ādu, ka man pēc tam nav nepieciešams uzklāt krēmu. Lai gan, ņemot vērā manu ādas tipu, agrāk es krēmu uzklāju vairākas reizes dienā, bet tagad to uzklāju tikai naktī. Vissvarīgākais - neaizmirstiet sakratīt tūbiņu.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.