Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.





Atsauksmes – 1
Es to nopirku, jo kosmetologs, pie kura devos, teica, ka tas būtu ideāli piemērots manai ādai un tās problēmām – tas izlīdzinātu manu ādas toni un stiprinātu hidrolipīdu barjeru. Esmu pabeigusi pudeli, un man jāsaka, ka tas ir lielisks produkts, ļoti mitrinošs, patīkams lietošanā, un, lai gan es pamanu nelielu atšķirību, tas man nav "wow" faktors. Es to no visas sirds iesaku un, iespējams, pirkšu vēlreiz, jo tas darbojas labi, bet nekas īpašs.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.