Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.




Atsauksmes – 1
Man bija lielas cerības attiecībā uz lūpu barošanu, bet diemžēl vīlos. Varbūt tas uz lūpām turēsies ilgāk, bet tas ir tāpēc, ka tas ir kā līme. Tam ir ļoti (!!) nepatīkama, asa garša :((.. Ne jau tā, ka es ļoti vēlētos no tā atbrīvoties, bet, tā kā tas ir uz lūpām, dažreiz gadās, ka nedaudz iekļūst iekšā.. Bļē, to gan negribas! Ja tas būtu vismaz virs vidējā mitrinošāks un barojošāks, būtu iemesls pie tā turēties.. Bet šādi?? Nē. Diemžēl šis ir bezjēdzīgs pirkums.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.