Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.






Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 18
Ļoti labi mitrina, plānoju iegādāties vēlreiz, ideāli piemērots vasarai, viegls!!!!
Lielisks krēms, lieliski sader ar viņu serumu. Absolūti favorīti!
Man droši vien nekad nav bijis šāds krēms. Vieglā tekstūra padara ādu maigu un mitrinātu. Jau pēc pirmās lietošanas reizes āda izskatās svaiga. Man tas ir lieliski piemērots normālai, sausai, kombinētai un pat taukainai, uz akni tendētai ādai. Es to iegādājos Palladium veikalā, jaunā dāma bija ļoti jauka un ieteica man šo krēmu.
Labākais mitrinātājs, nav lipīgs, mana āda uz to nereaģē ar lielu akni, rosacea noteikti ir pazudusi pēc 1 mēneša lietošanas. Dažreiz tas ir nedaudz uz vaigiem (dehidrēta, kombinēta āda), es nevaru sagaidīt, kad tas būs pieejams tūbiņas versijā, jo man tas ir higiēniskāk.
Esmu ļoti apmierināta ar krēmu. Tam ir viegla, patīkama tekstūra, tas ātri iesūcas un nepadara ādu smagu. Tas neatstāj taukainu sajūtu, un āda pēc lietošanas ir patīkami mitrināta. Lietoju to ļoti labi, noteikti iesaku.
Tiešām jauks mitrinošs un viegls krēms ikdienai! Tam ir gēla tekstūra un nav taukainas sajūtas. Man tas ļoti patīk!
Šodien saņēmu krēmu, skaisti iepakotu, protams, ar dažām dāvaniņām, kas, manuprāt, ir lieliski, jo man ir iespēja izmēģināt citus produktus pirms iegādes. Krēmam ir lieliska konsistence. AI pārbaudīja tā sastāvdaļas un, ņemot vērā manu uz pinnēm tendēto ādu, deva to 100% ieteikumu. Pagaidām redzu, ka tas ir ideāli piemērots zem grima; tas neaizsprosto poras un ir super mitrinošs. Pagaidām esmu sajūsmā :)
Es negaidīju šo krēmu... Tas ir tieši tas, kā rakstīts. Jau pēc pirmās uzklāšanas reizes var burtiski redzēt, kā mainās tava seja!!!! Paldies, Tori, tas ir manas naudas vērts.
nereāli!! viegla, netaukaina, pēc pirmajām dienām āda izskatās pabarota un maigāka, lietoju kopā ar šīs sērijas serumu, lieliska kombinācija, ļoti iesaku!
Krēms ir lielisks. Tas ir viegls, nav taukains un labi mitrina. Pēc lietošanas āda nav lipīga, kā daži citi krēmi.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.