Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.






Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video



Atsauksmes – 3
Vislabākā maska mitrina, es pat neticētu, ka man ir tik "izslāpusi āda" 😁😍
Nejutu nekādu vieglu dedzinošu sajūtu, mana āda kļuva mirdzoša un mitrināta.
Kopumā man tas patīk, tas mitrina un piešķir ādai mirdzumu. Vienīgā vilšanās ir tā, ka es sagaidu, ka serums "sāpēs", kad to iemasēšu ādā, kas lika man saprast, ka sākas dabiskais kolagēna stimulēšanas process, veidojot mazus bojājumus. Bet, kā jau teicu, man tas patika.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.